reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

Klauduśka kiedyś o tym pisałyśmy - jak korzystasz ciągle (jak np niektóre narodowości) to w ciąży też można, a jak raz od roku, lub okazjonalnie, to sobie odpuść.

A mi dzień dziś szybko zleciał, ale pewnie dlatego, że dużo rzeczy ogarnęłam. Łóżeczko już stoi w miejscu docelowym, jutro ogarnę stelaż do baldachimu, ochraniacz itd.
 
reklama
A ja myśle ze w ostateczności, gdyby poród był taki jak poprzedni to dałabym radę sama z dziećmi w domu, niestety gorzej jak będę w szpitalu. Mężowi przysługują 2 dni wolnego a potem musiałby wziąć urlop. Na szczęście brat się zapowiedział na ferie od 30.01 do 10.02 a po nim przyjedzie na tydzień siostra na urlop :) mam wiec nadzieje ze urodzę w tym czasie :D ja dziś miałam straszna ochotę na kisiel i sama go zjadłam oczywiście bo moje dzieci nie jedzą :D
Monsku widziałam w libratusie ze robią zapisy na nowy rok. Nauczycielka Jaśka ma nam powiedzieć jak będzie wyglądała nauka w przyszłym roku, jak do dowiem to dam Co znać. Co do materiałów jakbyś chciała sama robić to nawet ja mogę ci je przesłać bo będę mieć wszystkie na komputerze.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Dzieki! Zerkne na to jutro, nawet myslalam, zeby zaczac z nowym rokiem, bo teraz sunus jets tylko 2,5 dnia w przedszkolu, wiec pon albo wt moglby byc takim naszym nieformalnym dniem polskiej zerowki .) ale tez nie wiem, bo jego polski jest raczej slaby..

klauduska - my mamy saune w domu, tak jak wiekszosc finow i przed ciaza korzystalam czesto, czasmai kilka razy w tyg, ale raz, ze teraz byloby mi slabo w takich 80st, to z drugiej strony sauna zawsze ciut podwyzsza temp i nie wiem jak to jest z dzidziusiami w brzuchu. Teraz jak mamy saune to wchodze doslownie na 3-4 min, jestem na "najnizszej polce" i tak sobie posiedze, zeby sie zagrzac, powdychac, poczuc klimat i wychodze. Ale ja jestem przyzwyczajona, dgyby nie to, to nie probowalabym nawet
 
Klauduska no ja to akurat na pomoc M licze najmniej, my mamy własną działalność i prawda jest taka, że dużo razy się umawiamy np na weekend,że przejmie Ale na parę godzin a okazuje się ze w pt wpada nam zlecenie i cały weekend ma pracujący. Standard 12 h w biurze. Jak Ala była malutka to był czas, jakieś dobre 3 miesiące, że się tylko mijaliśmy, bo akurat nawał pracy był.
 
Elenna doskonale to rozumiem. U nas jest ta wygoda, ze malz na pewno bedzie na tacierzynskim, do tego licze na zwolnienie na opieke nade mna najpierw [emoji4]

Właśnie do wybory sa sauna finska, parowa i infrared. No ale odpuszczę sobie, ewentualnie zapytam na miejscu ratownika [emoji4]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tak :) Chociaż przyznam, że ja w ciąży odpuściłam trochę z dietą po zrobieniu przeciwciał tarczycowych - wyglada na to, że w ciąży moje Hashimoto śpi więc korzystam od czasu do czasu ;)
I moje też spalo wreszcie cale miesiace [emoji1] choć od jakichś 2tyg chyba się budzi bo włosy garściami mi wychodzą i mój charakterystyczny objaw- skóra na dłoniach jedna wielka sucha plama aż rany się robią.
 
Dzieki! Zerkne na to jutro, nawet myslalam, zeby zaczac z nowym rokiem, bo teraz sunus jets tylko 2,5 dnia w przedszkolu, wiec pon albo wt moglby byc takim naszym nieformalnym dniem polskiej zerowki .) ale tez nie wiem, bo jego polski jest raczej slaby..

klauduska - my mamy saune w domu, tak jak wiekszosc finow i przed ciaza korzystalam czesto, czasmai kilka razy w tyg, ale raz, ze teraz byloby mi slabo w takich 80st, to z drugiej strony sauna zawsze ciut podwyzsza temp i nie wiem jak to jest z dzidziusiami w brzuchu. Teraz jak mamy saune to wchodze doslownie na 3-4 min, jestem na "najnizszej polce" i tak sobie posiedze, zeby sie zagrzac, powdychac, poczuc klimat i wychodze. Ale ja jestem przyzwyczajona, dgyby nie to, to nie probowalabym nawet
Popieram... Klauduska - często ludzie w pełni zdrowi w pierwszym kontakcie z sauną mają problem /złe samopoczucie, lepiej w ciąży odpuścić
 
reklama
Matko dziewczyny ale mnie skurcze mecza. Nie chce jeszcze rodzic :( cos kiepski Dzien mam

Z sauny tez bym chyba nie korzystala, bo organizm jednak trochę w innej kondycji jest


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry