reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

Oczywiście że psom nie należy do końca ufać. Dlatego też będę bacznie obserwować psy, tym bardziej że są dwa i mają dwa różne charaktery :) mam jeszcze kota ale to podwórkowiec więc szybko kontaktu z małym miał nie będzie więc o niego narazie się nie martwię.

Ja póki co jeżdżę kiedy muszę, np dziś muszę się ruszyć samochodem ale generalnie staram się już jeździć jak najmniej bo ja jestem nerwowym kierowcą a jak się za bardzo zdenerwuję to zaraz mi się gorąco robi i muszę się zatrzymywać żeby nie paść za kierownicą. W ogóle mam krótkie nogi i jak odsunę fotel żeby mi się brzuch zmieścił to coraz mniej sięgam do pedałów.

Fotelik to pewnie mąż zamontuje jak będzie po nas jechał do szpitala dopiero :)
 
reklama
A myślałam, że tylko ja oddaję samochód do czyszczenia i chcę już montować wszystko:D
Ellie123, jak uważasz, ja jeszcze czekam tydzień lub dwa bo u nas paskudna pogoda (piach, śnieg, sól:D) więc się jeszcze wstrzymujemy:)

Musze dac do czyszczenia w srodku bo oststnio mniej jezdze i pozyczam samochod mezowi, a ten dzieciolek pali w srodku papierosy... mowilam mu ze to jest samochod dla dziecka i niech pali w swoim ale co wejde to widze popiol z tylu na chodniczkach i siedzeniach :(
 
Ja juz tez nie jezdze, widze ze mam coraz gorsza koncentracje i zrezygnowalam.
My ze wzgledu na powiekszenie rodziny rzutem na tasme kupilsmy nowy samochod, bo w starym nam by sie foteliki 3 nie zmiescily, wiec teraz mamy nowy.
Ja torby nie pakuje jeszcze, boje sie za jak spakuje to zaraz urodze ( jakby to mialo jakis wplyw) - spakuje sie jak skoncze 37 tc... ;) wtedy bede gotowa do porodu to i torbe ogarne.
Musze staniki do karmienia kupic, HM musze zobacZyc. Ktoras chyba polecaja jakis inny sklep. Jagodka nie Ty?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mi też w nocy gorąco :p a zawsze zmarźluch byłam :D
Ja mam boksera i dwa yorki więc mam zabawnie w domu :) też do końca nie ufam psom szczególnie jeśli chodzi o dzieci więc będę uważać.
Ja do szpitala mam małą walizkę dla małego i torbę dla siebie. Tyle tego trzeba mieć ,że ciężko się pomieścić a w jedną ogromna walizę chyba nie wygodnie...
 
Klauduska u nas to samo! Rodzice zawsze brali ze schroniska duże psy (4 do tej pory przez 25 lat) i one nigdy nikogo nie ugryzły. Ja sama boje się obcych psów bardzo ale tych moich u rodziców nigdy. Jednak u nas psy są w ogródku i z noworodkiem raczej nie miały nigdy kontaktu.
Barnek my kupujemy niedługo auto bo do naszego tez nie wejdą z tylu 3 foteliki. Można zapytać na jakie się zdecydowaliście?
Ja jeżdżę autem codziennie do przedszkola.
Grabcia to super!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Kasia.zosia jasne ze mozna. Kupilsmy VW touran, polowalismy cala czas na Sharan i moj m taki tez chcial, ale nadazyla sie super okazja wiec kupilsmy tourana. Jest totalnie nudny, ale nas fajnie miesci. Z tylu nie ma kanapy, sa trzy fotele. Nawet Mama jak jest u nas to sie miesci, bo sie otwiera 3 rzad siedzen. Jest mniejszy od Sharan ale my w miescie mieszkamy wiec akurat.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry