reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

U nas rekomenduja do 12 roku zycia w foteliku lub z poduszka te extra plus do 4 lat tylem do kierunku jazdy, i nie sprzodu. Moj m wszytskiego u nas przestrzega i w planie dzieciaki maja siedziec z tylu wszytskie. A nawet jakbymsy starszego na przodu posadzili, to cisno dla mnie miedzy fotelikami. Pewnie po miescie to bysmy tak pojezdzili, ale juz na dalsze wycieczki by bylo nie wygodnie. Zobaczymy


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Super Grabcia !!! Ale wam dobrze..

Grabcia mnie zmobilizowala do pracy i zaczelam znowu wszystkie rzeczy wykladac z szafy i jakos organizowac ale padlam po 30 min :) normalnie nie mam sily.... caly nasz pokoj w remoncie a u malego wszystko nawalone i nasze i jego rzeczy... trsciowa mowi ze najwyzej jak bede w szpitalu to sie ogarnie ale ja nie lubie strasznie jak ktos moje rzeczy rusza i wolalabym sama to wszystko zrobic..

Z tym paleniem to naprawde przesada, jeszcze gdyby nie maly to bym wybaczyla ale tak to gdzie noworodka wozic jak w samochodzie smierdzi... a nawet jak nie to jednak to wezystko zostane w srodku...
 
Grabciu, jeśli odstawisz butelkę, to na pewno będziesz miała więcej mleka, jeśli synek będzie dokarmiany to może być różnie
 
Grabcia, super, że już jesteście razem i możecie się do siebie przyzwyczajać :)

Jakie macie foteliki? I jak będziecie je mocować - pasami czy isofix?
 
dzięki, że o autach zaczęłyście gadać, bo ja muszę ogarnąć pasy środkowe na tylnej kanapie i zmotywowałyście mnie do zadzwonienia do serwisu w związku z tą sprawą :D
 
Grabcia, super, że już jesteście razem i możecie się do siebie przyzwyczajać :)

Jakie macie foteliki? I jak będziecie je mocować - pasami czy isofix?

Ja mam stokke pipa by nuna i bede mocowac pasami tzn maz bedzie :) tutaj polecaja jechac do strazy pozarnej zeby mocowali fotelik sle wydaje mi sie ze nie jest to skomplikowane...
 
reklama
Jakie macie foteliki? I jak będziecie je mocować - pasami czy isofix?
ja mam dla maluchnej bazę i fotelik maxi-cosi cabriofix, baza montowana na pasach lub isofixie, będzie zamontowana raczej na isofixie, dla starszaka mam fotelik montowany na isofixie, a dla średnika jeszcze na pasach (za rok będziemy kupować nowy to już na isofixa weźmiemy, a że ten będzie miał 5 lat to maluchnej też wymienimy od razu na isofixa) ;)
 
Ostatnia edycja:
Do góry