reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe mamy 2017

.jagodka staram sie doceniac ale bez przesady, zeby nie popadl w samozachwyt [emoji1] U nas wlasnie ja jestem ta mniej przytulasna.. Co do serow, to hm. Wiem, ze nie powinnysmy, ze pasteryzacja i cala reszta. Ale jestem jakos inaczej nastawiona do tych produktow z bliskiego zrodla. Kupnego sera niepasteryzowanego bym nie sprobowala. Ale majac swieze mleko od sasiada sobie nie odmawiam :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Mój mąż nigdy ale to nigdy nie ma oporów przed seksem :D ciaza czy nie on zawsze pyta czy dziś coś bedzie, dziś tez pytał :D a my oboje jesteśmy z tych nietulacych się (oprócz dzieci, bo dzieci ciągle tulimy :D)
Ja juz mam większość gotowych rzeczy, ale nie robiłam nawet 1/3 tego co wy Klauduska :D

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Kasia.zosia trochę zazdroszcze bo ja ostatnio jestem bardziej chetna niz wczesniej a on mowi, ze nie moze bo jak widzi moj brzuszek albo go czuje to sie boi i mu zle, ze dziecko jest tam w srodku [emoji20][emoji1]

Kasia.zosia kazalam mamie w tym roku odpuścić polowe rzeczy a i tak wyszlo tego od groma... Najlelsze jest to, ze na Wigilie jedziemy do babci i ona robi wszystko, my nic nie robimy ani reszta rodziny. W Pierwszy Dzien Swiat znowu do babci ale tym razem na obiad, wieczorem 40-stka mamy siostry, w Drugi Dzien Swiat ja mam obiad u tesciow a rodzice sami w domu. I dopiero na wieczór ma do nas rodzinka wpasc. A jedzenia jak na tydzien świętowania...

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A mój mąż przy pierwszej ciąży się bał, ale u nas inna sytuacja, bo tamta ciąża od początku była zagrożona, tak naprawdę dopiero w drugim trym nam pozwolili się kochać, to na początku było ostrożnie i on faktycznie pytał co chwila czy jest ok, czy mnie nic nie boli itd.
 
No to co dziewczyny, chyba złoże Wam teraz życzenia bo potem albo Was albo mnie nie bedzie :)
Trzymajcie się zatem w te święta w wersji podwójnej, bez nieprzyjemnych ciążowych dolegliwosci :) życzę dużo odpoczynku i miłego czasu z mężami i dzieciakami :)
Poza tym ogólnie dużo zdrowia dla Was i Waszych rodzin, dużo szczęścia i miłości i oczywiście spełnienia wszystkich planow, marzen :)

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
My oczywiście w szpitalu ale nie zazdroszczę Wam tego pędu i prac przygotowujących święta , mamuśki zwolnijcie troszkę bo widzę ze na pełnych obrotach działacie :). My wczoraj badanko mieliśmy i bez znacznych postępów rozwarcie czyli dobrze :) no i bączek przez tydzień przybrał 200 g i waży juz 1924 g ale patrząc na Wasze maluszki to on malutki jest :) . Jedynie co jest już bardzo bardzo nisko.

Drogie mamusie zycze Wam zdrowych , pogodnych , pełnych radości i miłości świat:) bogatego mikołaja , szybkich rozwiązań ale oczywiście w terminie i zdrowych maluszków :)
 
reklama
To i ja się przylaczam do zyczen. Zycze Wam Wszystkim szczesliwych, cudownych a przy tym spokojnych Swiat, spedzonych w rodzinnej i cieplej atmosferze! I niech Nasze Dzieciaczki jak najdluzej jeszcze pozostaną w naszych brzuszkach :-)

Ja mialam wczoraj ciezki wieczór i noc, bo noga tak mnie bolala ze nie moglam nawet do łazienki dojsc. Chyba ten ucisk jest coraz silniejszy. W dodatku jak sie polozylam na plecach to straszny bol krzyża czulam, dopiero na boku troche przeszlo i udalo sie zasnac. Dzis na szczescie jest duzo lepiej ale zobaczymy później. Zycze Wam wiec rowniez Bezbolowych i Bezzgagowych Swiat :-)

Dziewczyny w szpitalach Trzymajcie się! Mam nadzieje ze nawet tam uda Wam się poczuc magie swiat.

Napisane na LG-D290 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry