reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

No wlasnie tez sie obawiam ze to nie bedzie taki typowo dla niej tylko zwiazany z ciaza ale z drugiej strony sobie tez takie kupie bo bardzo fajne i teraz chcialabym praktyczne prezenty bo moze byc roznie z kasa jak przyjdzie maluszek :)
 
reklama
A ja właśnie skończyłam walkę z pierogami.. jeszcze dość sporo farszu mi zostało ale reszta już jutro :p trochę nierówne ale zawsze mi takie wychodzą :p
6893332_20161213_151653.jpg
 

Załączniki

  • 6893332_20161213_151653.jpg
    6893332_20161213_151653.jpg
    59,9 KB · Wyświetleń: 339
co do pizam do rafjolka czy jakoś tak, nie pamiętam dokładnie. Kupiłam dwie i jestem bardzo zadowolona:0 na tyle, ze stwierdziłam, że mi ich szkoda do szpitala i dokupiłam taką zwykłą;d
 
powiem Ci, że zaczęłam używać wielorazówek przy starszaku (jak miał jakieś 1,5 roku), młodszego od 3 miesiąca życia pieluchowałam wielorazówkami i teraz mam również taki zamiar :)
ja osobiście jestem mega zadowolona :) cudownie pupcia takiego malucha wygląda w tych wielorazówkach :) co do wydatków to i owszem na początku jest to niemały wydatek, ale mi się zwróciło :) teraz właśnie jestem na etapie dokupowania 3-4 szt., bo z tych co mam to jedna się rozsypała, a te trzy to raczej takie 100% chłopięce są :D jeśli macie jakieś pytania w tej kwestii pytajcie postaram się Wam odpowiedzieć :)
A ile na poczatek trzeba kupic? I jakiej firmy?

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
A ja właśnie skończyłam walkę z pierogami.. jeszcze dość sporo farszu mi zostało ale reszta już jutro [emoji14] trochę nierówne ale zawsze mi takie wychodzą [emoji14]
Zobacz załącznik 787386
Nie ważne czy równe czy nie, ważne że smaczne :) a jak masz za dużo farszu to podeślij to do moich użyje :D

Ellie ja też bym była jak najbardziej za takim prezentem, samej mi szkoda kasy na takie rzeczy na chwile ale jakby mi ktoś kupił to bym była bardzo zadowolona; chodziłabym chętnie zamiast w starej za dużej koszuli nocnej :D

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
No wlasnie czaje na tutejszym portalu z uzywanymi, ja uzywalam z poprzednim synkiem i bylam zadowolona, tyle ze niechcacy sie zaplatala do prania z wyzsza temp i skurczula sie :/
rodosek wysylka do mnie drozsza bylaby od samej chusty pewnie.. uzywki sa za 20-30 euro
 
Do góry