reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe mamy 2017

reklama
Sojnabig Nie zazdroszczę sytuacji. Ja też wychodząc z domu czuje ze idę na survival A nie do sklepu...kręci mi się w głowie..jeśli przed sklepem czuje ze mi duszno albo dziwnie to wracam bez zakupow:/ mam ze sobą zawsze wodę i pije co chwilę żeby "coś robic" i gumy zuje żeby choć chleb wziąść i wrócić. Co dzień to gorzej jest. Badania mam też w normie, wiec to chyba urok 2 trymestru u mnie.
 
Sojnabig Nie zazdroszczę sytuacji. Ja też wychodząc z domu czuje ze idę na survival A nie do sklepu...kręci mi się w głowie..jeśli przed sklepem czuje ze mi duszno albo dziwnie to wracam bez zakupow:/ mam ze sobą zawsze wodę i pije co chwilę żeby "coś robic" i gumy zuje żeby choć chleb wziąść i wrócić. Co dzień to gorzej jest. Badania mam też w normie, wiec to chyba urok 2 trymestru u mnie.
Czyli nie tylko ja tak mam... Biedne my :(


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Sojnabig nie miłe zdarzenie ale za to maluszek wynagrodzil przykre zajście kopniaczkiem :) :)

Jagódka to nie fajne takie przekładnie godziny ale za to pomysł jak pięknie będziesz wyglądać :) podobają mi się bardzo takie rzęski ale ja nie mogę niestety zaraz jakieś uczulenie bądź zapalenie spojówek się przypałęta.

My dzisiaj pomidoroweczka bo pomysłów było brak i chęci na stanie w kuchni i wymyślanie :)

Mi często się kręci w głowie czasami też słabo ale ja sama nie ruszam się z domu zawsze z mężem :) także chodzę ze swoim własnym "bohaterem" ;) ale taka prawda że teraz musimy się bardziej pilnować i uważać na siebie i malenstwa :) . U mnie gorzej z siusianiem przed wyjściem ze dwa razy opróżniam pęcherz a po 3 minutach od wyjścia tak mnie ciśnie jakbym pół dnia nie chodziła do toalety :)

I niestety też mnie dopadła przypadłość roztargnienia i zaniki pamięci ;)
 
Wspolczuje omdlenia... Mi tylko kilka razy zrobilo sie slabo jak jest kolejka ale zawsze przy kasie sa napoje i jak wypije cos to mi przechodzi. Czytalam ze w polsce na kazdej wizycie tzn co miesiac sprawdzaja krew mi lekarka tylko raz robila badania i mowilam jej ze u mnie w rodzinie rodzice , brat i siostra maja cukrzyce i nawet cukru mi nie sprawdzila..
W niedziele zrobilam krupnik i nie wiem czy go wywalic czy mozna zamrozic bo zrobilam wielki garnek a tylko ja jem...
Dzisiaj mam 1 dzien wolnego huuurrrra , wczoraj 9 h i do tego 5 dzieci, wiedza ze jestem w ciazy ale mnie wykonczyly :)
 
Wspolczuje omdlenia... Mi tylko kilka razy zrobilo sie slabo jak jest kolejka ale zawsze przy kasie sa napoje i jak wypije cos to mi przechodzi. Czytalam ze w polsce na kazdej wizycie tzn co miesiac sprawdzaja krew mi lekarka tylko raz robila badania i mowilam jej ze u mnie w rodzinie rodzice , brat i siostra maja cukrzyce i nawet cukru mi nie sprawdzila..
W niedziele zrobilam krupnik i nie wiem czy go wywalic czy mozna zamrozic bo zrobilam wielki garnek a tylko ja jem...
Dzisiaj mam 1 dzien wolnego huuurrrra , wczoraj 9 h i do tego 5 dzieci, wiedza ze jestem w ciazy ale mnie wykonczyly :)
Nie wiem jak jest teraz, ale jak bylam z synem w ciazy w Polsce to miałam badanie krwi 3 razy na cala ciaze.

Ja na szczęście nie mam żadnych ciążowych dolegliwości poza łapaniem zadyszki, sennoscia niekiedy i rosnącym brzuchem (i waga). Na szczęście bo z dziecmi to nie wiem co bym zrobila.
 
Wiecie moze jak to jest z o interpretacja wyników w ciąży czy sa jakies inne normy ? Odebrałam wlasnie wyniki krwi i średnio to wyglada wszystko wskazuje na anemię, a wizytę mam dopiero za tydzień. Chociaz w sumie to by tłumaczyło to ze cały czas jestem mega senna :(


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Natka bardzo źle z tą hemoglobiną i hematokrytem?
Mam rzęsy, śliczniusie, 1:1, nie jak ruska lalka:D No i tym razem na pewno lepiej założone bo nic nie czuję, a wtedy od razu coś mnie kłuło, drażniło itd. W ogóle dziewczyna od rzęs mega, ma 7 latka i bliźniaczki dwuletnie:D I blond dready do pasa:D Całę dwie godziny paplałyśmy jak stare znajome:)
Pojechałam też do tej drogerii i mało brakowało a pocałowałabym klamkę, bo akurat facet zamykał (niby urlop mają??) no mniejsza, ostatnia paletkę dorwałam tę co chciałam i jedna jeszcze z innymi kolorkami była. W ogóle mają fajne ceny, podkład revlonu za 25zł, muszę się obkupić u nich, bo za tyle to ja nigdzie go nie kupię:) Podobno za tydzień normalnie będą, albo mogę zadzwonić i przyjadą:)
 
reklama
Natka bardzo źle z tą hemoglobiną i hematokrytem?
Mam rzęsy, śliczniusie, 1:1, nie jak ruska lalka:D No i tym razem na pewno lepiej założone bo nic nie czuję, a wtedy od razu coś mnie kłuło, drażniło itd. W ogóle dziewczyna od rzęs mega, ma 7 latka i bliźniaczki dwuletnie:D I blond dready do pasa:D Całę dwie godziny paplałyśmy jak stare znajome:)
Pojechałam też do tej drogerii i mało brakowało a pocałowałabym klamkę, bo akurat facet zamykał (niby urlop mają??) no mniejsza, ostatnia paletkę dorwałam tę co chciałam i jedna jeszcze z innymi kolorkami była. W ogóle mają fajne ceny, podkład revlonu za 25zł, muszę się obkupić u nich, bo za tyle to ja nigdzie go nie kupię:) Podobno za tydzień normalnie będą, albo mogę zadzwonić i przyjadą:)
Super :) wrzuć zdjęcie jak będziesz miala. Tez chciałabym zrobić rzesy kiedyś jak znajde czas bo moje własne to takie króciutkie i jasne.
 
Do góry