reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe mamy 2017

reklama
Klauduska, my mamy plec potwierdzic na wizycie, nie moge sie juz doczekac :-) a w miedzyczasie jeszcze beda wyniki testu pappa.
Jagodka, ja tam wole chlodniej jednak poki co

8599e6ydh9ss8jgy.png
 
.jagodka póki co prognozy pokazują ciepły weekend, oby się to nie zmieniło! :)

Anna25 ja też wolę chłodniejsze dni. Dzisiaj taki pochmurny poranek i aż chcę mi się działać [emoji3]

Napisane na D2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
mhm dwulatek i masa solna.. Nie przejdzie,jeszcze za mały jest, poza tym on w ogóle się nie interesuję takimi zajęciami. Ciągle jest w ruchu. On by narzędzia dziadkowi poprzekladal, śrubki poprzykrecal.. mam nadzieję,że jednak nie będzie tak długo padać

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ale tu cisza od wczoraj...
ktora ma dzis wizyte, za kogo trzymamy kciuki? :-)
ja wczoraj zaprawilam troche ogorkow, a dzis od rana jedyne co mi sie chce to spac :-) a musze sie zebrac i zaniesc do pracy l4.

8599e6ydh9ss8jgy.png

Ja jutro wizytę mam, lekki stresik jest. Dobrze, że dziś sobie szczelnie dzień wypełniłam do samego wieczora to nie będzie czasu myśleć za dużo.

Miłego dnia dziewczyny! Klauduska trzymam kciuki za prenatalne :)
 
reklama
Klauduska kciuki za wizytę i czekamy na wieści i oby dało się podejrzeć kto w brzuszku :)

Wszystkozajete to już też trzymam kciuki za jutrzejszą wizytę :)

My dopiero 26 podglądamy jeszcze kawał czasu :(

A pogoda jak dla mnie super niestety wole chłód i deszcz niż ciepło. No ale fakt dla dzieciaków lepsza inna pogoda bo na dworze mogą się wyszaleć. Ale póki co u nas nie pada w nocy padało.
 
Do góry