reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

Dziewczyny najlepsze jest to ze to młody lekarz z jakimiś ptestizowymi nagrodami z ultrasonigrafi.
O matko! Lekarzom się czasem wydaje, że pacjenci to idioci i można im wszystko wmowic i ukryć swoją niewiedze.

Tutaj też oficjalnie są 3 usg, ale większość lekarzy robi na każdej wizycie, najczęściej co miesiac, niezależnie czy to prywatne czy państwowe ubezpieczenie, i za żadne sie nie płaci (z córką miałam 10 usg, w tej ciąży juz 4) plus dochodzi genetyczne, jeśli są wskazania i między 19-21 tyg dopplera, sprawdzane są wszystkie narzady.
 
reklama
Hej Dziewczyny!
Czytam Was codziennie, super, że wątek tak się rozwija-czasem nie nadążam, każdej bym chciała odpisać coś powiedzieć:)
Słuchajcie, osttanio byłam u ginekologa bo miałam opryszczkę na ustach (przed ciążą miewałam baaardzo często), mój lekarz na urlopie. A ten ginek - "hm hm...już otwieram google i sprawdzamy"
PADŁAM, :)))
 
Turluturlu To sie ośmiałam :) masakra. Google zawsze prawde powie hahah

Kasia.Zosia O i ja to mam robione te usg i badania ze wskazań medycznych. Teraz to genetyczne,potem 19-21tydz Doppler i narządy. I jeszcze jest chyba jedno gdzieś pod koniec z tego co czytałam
 
Witajcie:) jestem mamą marcowiątka 2014 i lipcowiątka 2016 :) wiem, ze jeszcze o tym nie myślicie ale mam do sprzedania (TANIO) bardzo dużo ubranek z usa dla dziewczynek, niektóre nawet nie używane, bo dostawaliśmy je w hurtowych ilościach.

Jeśli któraś z Was coś by chciała to chętnie prześlę zdjecia na maila :)
mój @ yolka13@o2.pl
A jeśli któraś z Was z Krakowa lub okolic to zapraszam można obejrzeć :)
dodam, że ubranka wszystkie przechowuję w garderobie w pudełkach, wszystko wyprane, a większość poprasowana :)
Pozdrawiam i spokojnych ciąż życzę :)
 
eh, dziewczyny: ja mialam jedno usg, nast koncem wrzesnia a potem pod koniec ciazy i musze sie z tym pogodzic, bo ja nawet lekarza nie widze tylko polozna...
dzisiaj cos kiepski dzien, chyba ta pogoda, marze, zeby sie polozyc ale nie da sie..

i co na ta opryszczke? bo ja juz mam trzecia w tej ciazy, zofirax w pierwszy dzien i tyle
 
eh, dziewczyny: ja mialam jedno usg, nast koncem wrzesnia a potem pod koniec ciazy i musze sie z tym pogodzic, bo ja nawet lekarza nie widze tylko polozna...
dzisiaj cos kiepski dzien, chyba ta pogoda, marze, zeby sie polozyc ale nie da sie..

i co na ta opryszczke? bo ja juz mam trzecia w tej ciazy, zofirax w pierwszy dzien i tyle
Ja miałam już dwa razy - plasterki compeed mi pomagają
 
eh, dziewczyny: ja mialam jedno usg, nast koncem wrzesnia a potem pod koniec ciazy i musze sie z tym pogodzic, bo ja nawet lekarza nie widze tylko polozna...
dzisiaj cos kiepski dzien, chyba ta pogoda, marze, zeby sie polozyc ale nie da sie..

i co na ta opryszczke? bo ja juz mam trzecia w tej ciazy, zofirax w pierwszy dzien i tyle
A nie będziesz w Polsce do porodu? Zawsze można sobie skoczyć prywatnie. W PL w okolicy moich rodzicow, poludnie PL wizyta z usg kosztuje ok 100zl
 
reklama
czesc dziewczyny nie zaglądalam w weekend a tu tyle wpisów :-)
Jagódka tort bajka ..ja to zawsze zamawiam w cukierni , w życiu bym takiego nie stworzyła
oj z tymi lekarzami..faktycznie czasem ręcę załamać
ja mam dylemat tez z lekarzami teraz chodze do super babki ale nie pracuje w szpitalu. ..a bardzo bym chciała cc ze wzgledu na bliźnięta a u mnie w szpitalu jak dzieci sa dobrze ułożone to każą rodzić naturalnie i umowilam sie do gin ze szpitala ktorego zna moj mąż i tesciowie no zobaczymy
 
Do góry