reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe mamy 2017

Miciurka ale sliczne zakupy!
ja dopiero po poznaniu plci na cos sie zdecyduje
dzis wazny dzien w dwoch kwestiach, a od wczoraj moj mlodszy goraczkuje :-( niby nic go nie bolu,ale martwi mnie ta temp, bo on nie moze jej miec :-( no nic, na razie zbijam, zobaczymy co bedzie w dzien

8599e6ydh9ss8jgy.png
 
reklama
Anna25 zdrówka dla niego i oby szybko przeszła ta gorączka!

Miciur-ka nie wiem właśnie jakie ma opinie bo nic na necie nie pisza w sumie. Sprzęt ma taki jak babeczka u której byłam prywatnie. To byl dopiero 11 tydzien i powiedział, że on jest przekonany o chłopaku ale potwierdzi na następnym juz na pewno a bedzie to za 4tyg czyli w 15tc. Dzidziuś był centralnie ułożony buzia do i raczki i nóżki miał rozłożone szeroko wiec było wszystko ladnie widać. Ja dzisiaj z K ruszam na zakupy dla dzidziusia. Pomimi, że wszyscy mówią, że jest jeszcze czas to dla swojego lepszego samopoczucia coś już kupię [emoji3]

Dziewczyny nie wiem czy sie bawicie w próbki ale na bebiko przy rejestracji dostajecie darmowy termofor z pestek wiśni [emoji4]

Napisane na D2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • 1470377118283.jpg
    1470377118283.jpg
    35,1 KB · Wyświetleń: 67
Anna powodzenia za dzisiejszy dzień i kciuki trzymane :) i oby szybko gorączka przeszło i nie było z tego nic poważnego.

Miciur-ka szalejesz z zakupami :) tez juz bym się skusila tym bardziej ze wszystko od podstaw trzeba kompletować dla malenstwa ale jeszcze się wstrzymam do następnej wizyty :)

Klauduska oby szybko się wyjaśniło z mieszkaniem co i jak :)
 
Klauduska, tez czekam na ten kocyk :-) a rejestrowalas sie dwa razy, ze dostalas tez termofor?
u mojego syncia poki co temp spada, ladnie zjadl, zobaczymy co bedzie dalej

8599e6ydh9ss8jgy.png
 
Ja ten termofor kupiłam przy kolce Adama 24h/dobę. I niestety nam nic nie pomógł. A szeleściki są fajne, dzieciaki lubią metki:)
Miciurka ładny zestaw, aż żałuję, że ja wszystko mam;) No oprócz fotelika, który sprzedałam za tydzień przed testem:confused2:
Ja się ogarniam, zjem śniadanie i biorę się za blaty do tortu. Będzie kolorowo, oby tylko nie rozlać gdzieś barwnika, rok temu gdzieś mi kapnęło na podłogę, nie zauważyłam, Adam w to wszedł i rozniósł po całym domu:baffled: Do tej pory na szarym dywanie mam turkusową plamkę, bo nijak nie chciało zejść:p Teraz będę bardziej wyczulona na kapanie;) Poza tym dziś pichcę, kroję, siekam i marynuję. Może się nie zarąbie w tej kuchni:laugh2:
 
reklama
Ja ten termofor kupiłam przy kolce Adama 24h/dobę. I niestety nam nic nie pomógł. A szeleściki są fajne, dzieciaki lubią metki:)
Miciurka ładny zestaw, aż żałuję, że ja wszystko mam;) No oprócz fotelika, który sprzedałam za tydzień przed testem:confused2:
Ja się ogarniam, zjem śniadanie i biorę się za blaty do tortu. Będzie kolorowo, oby tylko nie rozlać gdzieś barwnika, rok temu gdzieś mi kapnęło na podłogę, nie zauważyłam, Adam w to wszedł i rozniósł po całym domu:baffled: Do tej pory na szarym dywanie mam turkusową plamkę, bo nijak nie chciało zejść:p Teraz będę bardziej wyczulona na kapanie;) Poza tym dziś pichcę, kroję, siekam i marynuję. Może się nie zarąbie w tej kuchni:laugh2:

Ojeeeej wiem o co chodzi z tymi barwnikami... Ja mam w proszku... Ostatnio mieszam makaron, patrzę zielony! Myślę sobie kurka co jest... Okazało się że wysypaly mi się w szufladzie i chochle wybrudzily...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry