reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe mamy 2017

image.jpeg
Ja raz probowalam zrobic mus jablkowy na zime bo mialam duzo jablek i wszystkie sloiki splesnialy :) wiec juz nigdy wiecej chociaz zawsze chcialam..... Ja wczoraj caly dzien na kajaku az mnie plecy bolaly a dzisiaj znowu, moj maz pierwszy raz byl i sie zakochal :) jeszcze spotkala nas niespodzianka i cos nas w wodzie sledzilo...okazalo sie ze 4 foki byly bardzo ciekawe... wstawilam fotke ja po prawej stronie mnie obserwuje :) co do imion to przed ciaza strasznie duzo mi sie podobalo a teraz to ciagle cos jest nie tak.... Mam nadzieje ze do lutego wybiore :)
 

Załączniki

  • image.jpeg
    image.jpeg
    122,2 KB · Wyświetleń: 449
reklama
Zobacz załącznik 766093 Ja raz probowalam zrobic mus jablkowy na zime bo mialam duzo jablek i wszystkie sloiki splesnialy :) wiec juz nigdy wiecej chociaz zawsze chcialam..... Ja wczoraj caly dzien na kajaku az mnie plecy bolaly a dzisiaj znowu, moj maz pierwszy raz byl i sie zakochal :) jeszcze spotkala nas niespodzianka i cos nas w wodzie sledzilo...okazalo sie ze 4 foki byly bardzo ciekawe... wstawilam fotke ja po prawej stronie mnie obserwuje :) co do imion to przed ciaza strasznie duzo mi sie podobalo a teraz to ciagle cos jest nie tak.... Mam nadzieje ze do lutego wybiore :)


kajaki super ja tez b lubie ale mi się zachcialo ..... i woda piękna
ja po usg cala szczęśliwa oba maluszki bardzo dobrze sie rozwijają

Jagodka ja tez dolaczam się do podziwow ja i kuchnia teraz sie wykluczamy
 
reklama
Do góry