reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe mamy 2017

Beta 21720 czyli 6-8tc,a z usg wychodzil 4tc..niby ta beta urosla przez 10dni tyle,ile powinna,ale lekarka mogla miec racje,ze pusty ten pecherzyk,choc ja cos tam widze,dalabym jeszcze czas fasolce..moze to nie zarodek tylko pecherzyk zoltkowy,a za pare dni bedzie zarodek? Co myslicie? Jutro wizyta o 9:40...
 
reklama
Ja tak na szybko....

Suddenly Aż mi gesia skórka wyszła jak zobaczyłam wynik bety!! Wiedziałam ze się uda ! Ostatnio za każdym razem potrafię wymodlic wszystko dla każdego. Będę trzymać kciuki i prosić o zdrówko dla Ciebie i wszystkich dziewczyn. &&&&&

Mloda1234 Nie słyszałam o tym lekarzu ,ale mam kilku innych do polecenia :)
 
Airfix gratuluje :)

Myslalam,ze poprzednia wiadomosc sie nie wyslala i napisalam jeszcze raz troche w innym tonie bo znow zaczynam miec watpliwosci..no nic,pojde do niej jeszcze jutro,w sob zrobie bete i znajde innego gina
 
suddenly tak czy siak warto to skonsultować jeszcze z innym lekarzem, koniecznie pójdz prywatnie, w prywatnych gabinetach mają lepsze aparaty USG a i podejście lepsze :) ja przy 3 razy mniejszej becie miałam USG i było widać już zarodek z bijącym serduszkiem ale twojej ciąży bym jeszcze nie skreślała , być może to wina sprzętu aparatu USG , mam nadzieję że wszystko skończy się dobrze , sama miałam puste jajo w 1 ciąży więc wiem co przeżywasz , ale tak jak dziewczyny pisały 2 raz zrób bete i USG i się wszystko wyjaśni , trzeba byc dobrej myśli
 
reklama
Młoda Wyslalam:) mój chciał dziś jechać, no ale po co...I tak nic by nie skumal. W pierwszej ciazy lekarka zaprosiła męża ok 7-8mca do gabinetu..I teraz obiecałam synkowi ze mu pokaze:)
 
Do góry