reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe mamy 2017

Dziewczyny wy też czujecie zapachy których "normalny" człowiek nie wylapuje? ;) siedzę na balkonie w centrum miasta, żadnej akacji w pobliżu a co zawieje to tak mi pachnie że bym mogłabym ciagle na wdechu być ;)

Napisane na GT-I9195 w aplikacji Forum BabyBoom

Ja jeszcze nie mam tego objawu, ale u każdej z nas to sprawa indywidualna. Pamiętam w pierwszej ciąży, że dopiero pod koniec 1-go trymestru zaczęły mi pewne rzeczy bardzo śmierdzieć i przeszkadzać [emoji4]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Suddenly trzymam kciuki. Oby wszystko było ok. Kruczyca jedzenie mi nie śmierdzi ale przy przewijaniu małej jest tragedia. Nigdy aż tak mi nie śmierdziało. Gratuluje wszystkim dobrych wyników, my dalej czekamy. Na szczęście nie mam nerwówki i złe myśli trzymają się z daleka
 
Kruczyca ooo ja też zapach akacji czuje już drugi dzień...I to w środku miasta,wszędzie ;)

Już po wizycie;) Lekarz w szoku z powodu przyrostu bety 270% w ciągu 48h, ale okazało się ze dzidziuś jest sztuk jeden ;) choć mówi ze zobaczymy następnym razem bo A nuż się schował drugi hahah żarty się trzymają Pana doktora. Powiedział ze przygotuje się do mojej ciąży :) Ciąża jest prawidłowa, 5tydz i 6dni tak jak wychodzi z terminu OM. Termin porodu 10.02.2017 . Poród mi załatwi w innym szpitalu i jego znajomego i tam bedzie wszystko przygotowane.
1466097069-1d1mld.jpeg
 
Kruczyca ooo ja też zapach akacji czuje już drugi dzień...I to w środku miasta,wszędzie ;)

Już po wizycie;) Lekarz w szoku z powodu przyrostu bety 270% w ciągu 48h, ale okazało się ze dzidziuś jest sztuk jeden ;) choć mówi ze zobaczymy następnym razem bo A nuż się schował drugi hahah żarty się trzymają Pana doktora. Powiedział ze przygotuje się do mojej ciąży :) Ciąża jest prawidłowa, 5tydz i 6dni tak jak wychodzi z terminu OM. Termin porodu 10.02.2017 . Poród mi załatwi w innym szpitalu i jego znajomego i tam bedzie wszystko przygotowane.
1466097069-1d1mld.jpeg

Ale Ci zazdroszczę, ja już nie mogę się doczekać widoku mojej FASOLECZKI na usg. Gratuluje [emoji4]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kruczyca ooo ja też zapach akacji czuje już drugi dzień...I to w środku miasta,wszędzie ;)

Już po wizycie;) Lekarz w szoku z powodu przyrostu bety 270% w ciągu 48h, ale okazało się ze dzidziuś jest sztuk jeden ;) choć mówi ze zobaczymy następnym razem bo A nuż się schował drugi hahah żarty się trzymają Pana doktora. Powiedział ze przygotuje się do mojej ciąży :) Ciąża jest prawidłowa, 5tydz i 6dni tak jak wychodzi z terminu OM. Termin porodu 10.02.2017 . Poród mi załatwi w innym szpitalu i jego znajomego i tam bedzie wszystko przygotowane.
1466097069-1d1mld.jpeg
GRATKI ! :) piękna fasolka :)
 
reklama
Do góry