reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe mamy 2017

reklama
Magdziocha ja też jestem z Siedlce,tak jak Ty czemu tak szybko 2 usg?


Ooo super ! :-) :) do jakiego gin chodzisz ? Ja będę miała drugie USG już poniewaz za 1 razem poszłam do mojej gin żeby mi dała luteinę na podtrzymanie ale zrobiła mi też USG wtedy i był pęcherzyk 2mm więc zapisała mnie na 9 czerwca bo wtedy powinno już być widac zarodek z tętnem
 
Na nast.tydzień dopiero,pewnie do Korniluka,bo chce w wojewódzkim rodzic,Ty do Wojcikowskiej chodzisz?
 
Chciałam do Sprawki ale nie mogłam się przez tydzień do niego dodzwonić więc zapisałam się do Izabelli Kamont - ona też w wojewódzkim pracuje od niedawna

Mi właśnie też zależało znależć gina który pracuje w Wojewódzkim bo wiem że tam jest super opieka a ten Korniluk to prywatnie czy na NFZ ?
 
Prywatnie i na NFZ w poradni w szpitalu,ale tam co 3 miesiące przyjmuje,potem inni i tak wkoło. Sprawka też dobry lekarz,w poprzednich ciażach chodziłam do niego na usg.
 
Ostatnia edycja:
Ja dzis umowilam sie do swojego ginka na za tydzien w czwartek, to bedzie 5tyg i 4d, powiedzial ze powinno byc cos widac :-) mam nadzieje ze tak bedzie, ma dobry sprzet wiec moze sie uda :-) dzis mialam poerwsze mdlosci, ledwo wytrzymalam by nie obrz.... klientow :-/ a jak u Was?

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Krczyca ja ogólnie nie przepadam za imbirem więc przy mdlosciach mogl by je tylko nasilic :-) w poprzedniej ciazy super dzialala na mnie woda z duza iloscia soku z cytryny, orzeźwiala i niwelowala taki dziwny posmak w buzi. Gdzie nie szlam zawsze musialam ja miec przy sobie :-) mam nadzieje ze w tej tez bedzie to na mnie dzialalo :-)

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry