reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe mamy 2017

Ewelina- może brak objawów to tym razem dobry objaw, wiadomo że się przejmujesz przez wcześniejsze przeżycia ale myśl pozytywnie , na objawy tez jeszcze czas ponoć nasilają się koło 7-8 tydzień. Także może wszytsko przed Tobą ;)

Kruczyca -wiesz ja dużo juz mam.bo synek jeszcze jednak mały , właśnie miałam sprzedawać jego spacerówke i łóżeczko bo juz nie używaliśmy, a tu proszę - się śmieje do W. Że chyba nas Fasolka uslyszala ;) . Hihi. Ja nie chce wszystkiego na raz kupić bo my kredyt chcemy szybko brać i musimy oszczędzać , wiec po trochu co miesiąc , nasza historia trohe bardziej skomplikowana bo pierwsze dziecko nie jest nasze wspólne , dlatego boję się reakcji mamy , bo z tamtym byłam 8 lat i mnie zdradził jak byłam w ciąży ślubu nie mieliśmy (miał być ale nie doszło do skutku) , a teraz bez ślubu i mama mówiła żebyśmy czekali na po ślubie - chociaż W. To jestem pewna że stanie na wysokości zadania bo widzę jak sie zachowuje z małym . Który no jakby nie patrzeć nie jest jego biologicznym synem

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Właśnie sobie zrobiłam, Ale chyba hormony buzuja bo każdy kto się na mnie spojrzy mam ochotę go zniszczyć a co dopiero jak się odezwie :p
 
Sojnabig- bo to jest ala pms żeby facetom łatwo nie było hahah, no i żeby nie zapomnieli hahhaha :D .

A ja znowu płacze, na byle co już mi się na łzy zbiera hahhahah , jak w takiej dobrej komedii ,


Powiedziałam siostrze właśnie i się śmieje ze zaszalelismy na całego hehe

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Sojnabig- bo to jest ala pms żeby facetom łatwo nie było hahah, no i żeby nie zapomnieli hahhaha :D .

A ja znowu płacze, na byle co już mi się na łzy zbiera hahhahah , jak w takiej dobrej komedii ,


Powiedziałam siostrze właśnie i się śmieje ze zaszalelismy na całego hehe

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
Moja siostra to miała takie humorki, że nie szło z nią pogadać... Masakra, każdy był dla niej mega miły a ona potrafiła tak dowalić, że żyć się odechciewało ;p
 
Ewelina, u mnie narazie też brak objawów, poza tym ze tak jak Miciur-ka - zrobiłam się jakaś płaczliwa :D Dzisiaj poryczalam się 3 razy na reklamie euro2016 ! xD Raz jak ją oglądałam, raz jak opowiadałam o tym mężowi, i trzeci raz jak mu puściłam na yt. żeby mu pokazać że na czymś takim rycze :D :D

Miciur-ka To trafił ci się fajny facet, że stanął na wysokości zadania i razem wychowujecie Twojego synka :) Przykre ze poprzedni coś takiego ci odwalił :/ Aż nie do opisania co myślę o facetach zdradzających/zostawiających kobietę w ciąży.
Fajnie że powiedziałaś siostrze ;) Może jakiś mały szybki ślub? :D Na moim poprzednim forum ciążowym było ich dosyć sporo ;)

Co do kawy to ja będę piła sobie jakąś jedną normalną dziennie, ale że piłam zwykle dziennie 3-4 to kupię sobie bezkofeinową. Mam inkę ale jednak to nie to samo :)
 
Ayran- nie widziałam reklamy euro2016 - ale skoro ty ryczalas to lepiej mi jej nie widzieć bo pewnie to samo będzie hah, :D

Co do ślubu to my juz po zareczynach w styczniu i data ślubu byla na lipiec 2017, to albo weźmiemy planowo albo przyspieszymy, tylko narazie W. Będzie kredyt brał wiec nie możemy, czekamy na po kredycie ;).

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
My dopiero co po slubie. 22.04.2016 [emoji4] wzielismy slub w tajemnicy, tylko we dwoje na plazy na Dominikanie [emoji4]

Ja tez jestem rozdrazniona i placzliwa.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
A nam 22.04 minelo 10 lat po slubie [emoji1]
najlepszego [emoji1]

===Dwóch chłopców mamy, o trzeci Skarb się staramy :-D ===
 
Peri to tydzień po nas ;) my 16.04.16 w urodziny K :D
Co do kawy to adamed już parę lat temu wypuścił kawę dla mam z witaminami itp o różnych smakach. Zapomnialam jak się nazywa ale wiem że to z firmy adamed:)

Napisane na GT-I9195 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Peri - my tez podobnie chcieliśmy sami gdzieś , i możliwe ze tak zrobimy tylko nie wiem czy nie będą mieli nam tego za złe, wiesz rodzina i w ogóle, a jak zarwagowali u Ciebie?

Anna- to niezły staż Wszytskiego Najlepszego :)

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry