reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe mamy 2017

Peri, ależ romantycznie, super ! :) <3

Kruczyca Gratulacje ;) <3 (Probowałas tą kawę? Takie specyfiki są zawsze jakieśpodejrzane :D )

Miciur-ka, a to jak już macie termin to moze nie przesuwajcie? Ważne ze był przyklepany, niech się już mama nie czepia :D
 
reklama
Miciur-ka, moja rodzina nie miala nic przeciwko [emoji4] ma byc tak jak my sobie wymarzymy. Bylo baardzo romantycznie.
1464875736-olx0dt.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Peri super :)
Ayran dziękuję :) probowalam jak przyjaciółka była w ciąży. Jak dla mnie jest lepsza w smaku od inki bo inna dla mnie takim kurzem zalatuje haha :D

Napisane na GT-I9195 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Peri 86 wow super sceneria :tak:tak romantycznie . I jaki twój mąż wysoki :D

Kruczyca a gdzie tą kawę się kupuje ? Adamed to chyba jakaś firma produkująca leki więc czyżby w aptece była ta kawa dostępna ?

nam stuknęło dwa lata po ślubie , dokładnie 24 maja :D

Równo za tydzień mam 2 USG , już się nie mogę doczekać
 
Mój mąż dzisiaj stwierdził że zbrzydłam w ciąży :D i mówi że widać po mnie na twarzy że jakaś inna jestem :D
 
hahaha obiadu i tak nie dostaje ja nie mam czasu na gotowanie , żyje w biegu :D powiedzmy że dziś mam jeden z tych lepszych dni i obyło się bez użycia strzelby :D

a tak w ogóle to jeszcze wczoraj tzn. w sumie dzisiaj wylądowaliśmy o 2 w nocy na SORZE , mój mąż jest stałym bywalcem nocnej opieki medycznej w zakresie okulistyki , z racji pracy jaką wykonuje często niestety wbija mu się jakiś opiłek do oka , już go tam znają bo nie ma miesiąca żebyśmy nie musieli jechac na SOR z tym okiem niestety
 
hahaha obiadu i tak nie dostaje ja nie mam czasu na gotowanie , żyje w biegu :D powiedzmy że dziś mam jeden z tych lepszych dni i obyło się bez użycia strzelby :D

a tak w ogóle to jeszcze wczoraj tzn. w sumie dzisiaj wylądowaliśmy o 2 w nocy na SORZE , mój mąż jest stałym bywalcem nocnej opieki medycznej w zakresie okulistyki , z racji pracy jaką wykonuje często niestety wbija mu się jakiś opiłek do oka , już go tam znają bo nie ma miesiąca żebyśmy nie musieli jechac na SOR z tym okiem niestety
Magdziocha a nie robi w okularach?

Napisane na GT-I9195 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry