reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe mamy 2017

reklama
Anna kciuki mocno zacisniete! :)
Co do jedzenia to mi się uregulowalo. Równo co 4h jestem glodna. Nie muszę jakoś dużo zjeść ale cokolwiek przekasic no inaczej czuje ze mi się żołądek do kręgosłupa przyklei :D

Napisane na GT-I9195 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Anna - witamy, i mocno trzymamy kciuki :) !!

Ja wczoraj miałam powiedzieć siostrze ale jeszcze cicho siedzę , ona w pracy to nie chce jej przeszkadzać bo się dziewczyna nie skupi później hahah ;) .

Ale mam ochotę jej powiedzieć i pogadać o tym jak mamie powiedzieć bo nie wiem czy będzie taka happy, przez to właśnie ze my bez ślubu - no ale trudno jakoś to przełknie chyba...

Ja w ogóle nie mogę funkcjonować normalnie - czuje się jakbym pracowała w kopalni na nocki bez przerw na jedzenie itp -nie wiem co się dzieje.., czuje się wyłączona naprawdę - szok ze mnie tak dopadło

Magdziocha- korzystaj z drzemek póki możesz ją już niestety nie dam rady z moim prawie 3 latkiem żeby tak o drzemke walnąć Chociaż bardzo bym chciała :)

Sojnabig - to niezle zmiany w rodzinie jak siostry obie w ciąży :) gratulacje dla was !

Ayran- ja tam jakaś zaboboniasta nie jestem jeśli chodzi nie mówienie wcześnie itp . Jeśli masz taki charakter to mow od razu czemu nie :) - ja się trochę cykam u siebie jak zareagują ;) dlatego prześle im foto usg pierwszego i do tego momentu czekam, ale naprawdę korci mnie powiedzieć siostrze żeby móc po prostu z nią pogdac o tym chociaż .


Znalazłam. Fajne obrazki I chciałam zrobić kolaż wysłać mamie i siostrze obrazek ze zdjęciem usg i foto małego z koszulka " starszy brat" na sobie

Dziś to u mnie znów oczy na zapałki , ale.musialam.wstac bo synu, mam.nadzieje ze minie mi to, w ogóle to ja już kupiłam fotelik z baza co auta dla dziecka bo okazja była :) . Wiem.Wiem.ze szybko no ale - jedno z głowy :D

A u was jak tam poranek mija dziewczyny ?

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Anna25 witaj trzymam kciuki.

Ale wy dziewczyny produkujecie no masakra ja to już o 20:00 chodzę spać bo padam na twarz chociaż nic takiego specjalnie męczącego nie robię. Jeśli chodzi o toaletę mam dokładnie tak samo cały czas patrzę na papier, bo właśnie tak ostatnio skończyła się moja ciąża poszłam do toalety nic nie przypuszczałam a tu krew na papierze potem od razu szpital i wielka rozpacz..

Jeśli chodzi o rozgłaszanie wieści o ciąży to powiedziałam tylko najbliższym bo i tak by się domyślili ponieważ siedzę w domu, a bez sensu było by coś wymyślać a po za ty wiem że teraz wszyscy dużo będą mi pomagać i wspierać.
Trochę martwi mnie brak objawów u mnie przy pierwszej zdrowej ciąży toaleta to był mój drugi dom no masakra non stop wymiotowałam, cycki miałam jak balony a teraz nic no nie wiem może po prostu objawy pojawią się później może niepotrzebnie panikuje.
 
Miciur-ka nie przejmuj się przecież jesteście dorośli macie już dziecko. Teraz was tylko przybędzie a nie ubedzie, mama się napewno ucieszy :) haha jak tak dalej Ci pójdzie to do połowy ciazy już będziesz obkupiona :D

Napisane na GT-I9195 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ewelina - ja też nie mam żadnych objawów, cycki nic a nic mnie nie bolą ani nie urosły :p jedyne co, jest dopiero 11 a ja bym już poszła spać... I głowa mnie boli :( chyba skuszę się na jakąś słabą kawę
 
Ewelina - ja też nie mam żadnych objawów, cycki nic a nic mnie nie bolą ani nie urosły :p jedyne co, jest dopiero 11 a ja bym już poszła spać... I głowa mnie boli :( chyba skuszę się na jakąś słabą kawę
Współczuje bólów głowy, myślę że spokojnie możesz napić się kawy ja pije jedną słabą z mlekiem dziennie na pewno nie zaszkodzi. Ja też jestem cały czas senna o 20:00 już śpię ;)
 
reklama
Do góry