reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe mamy 2017

Marzycielka - słyszałam że kobiety które wcześniej już rodziły w kolejnej ciązy szybciej mają brzuszek więc nie jesteś w tym odosobniona :) u mnie płaski jak deska za to cyce większe jak wcześniej miałam A75 tak teraz rozmiar więcej
 
reklama
Marzycielka - słyszałam że kobiety które wcześniej już rodziły w kolejnej ciązy szybciej mają brzuszek więc nie jesteś w tym odosobniona :) u mnie płaski jak deska za to cyce większe jak wcześniej miałam A75 tak teraz rozmiar więcej
No ja tez tak slyszalam ale nie sadzilam ze to zadziala od pierwszych tygodni :-D ledwo w spodnie sie mieszcze :-D o cyckach nie wspomnę,z mojego c to juz chyba podwojne d sie zrobilo, do tego dotknac sie nie da ale oczywiscie maz zadowolony bo sa DUZE :-D

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam Was i jadę do pracy :( ja powiedziałam tylko siostrze na razie bo jest na bieżąco z moimi wydarzeniami zawsze poza tym sama jest w ciąży :)
 
Ja oczywiście od razu wygadałam się wszystkim przyjaciółkom i rodzicom :p Mam taki charakter że nie potrafię ukrywać takiej informacji, tym bardziej że wszyscy wiedzieli że się staramy. :) Jeżeli coś pójdzie nie tak, to też nie potrafiłabym udawać ze nic się nie stało, wiec uznałam że równie dobrze mogę powiedzieć od razu.

Dużo was tu po poronieniach :( Współczuję tego stresu teraz, na pewno podchodzicie do początków ciąży zupełnie inaczej.

Co do brzucha w drugiej ciąży.... Płaskiego nie miałam, ale też mi się wydaje że trochę mnie wywaliło :D W ogole to nie mam żadnych takich typowych objawów, poza tym, że ciągle jestem głodna :o I to nie podjadam byle czego, wczoraj zjadłam jak nigdy - 5 posiłków. A i tak w międzyczasie czułam że mi burczy w brzuchu...... Muszę się pilnować jak to ma tak wyglądać :D I na wszystko mam ochotę :p O czym tylko pomyślę, to to właśnie bym teraz zjadła :D
 
Niesmialo do Was pukam, poki co druga kreseczka bladziutka, test powtarzam w sobote.
Jakby sie potwierdzlo, to tp na 9 luty.
Prosimy o mocnnnnne kciuki na sobotni poranek :-)

===Dwóch chłopców mamy, o trzeci Skarb się staramy :-D ===
 
reklama
Do góry