reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe mamy 2017

Marzycielka ja tez dziś mocniej czulam piersi i brzuch z 2 godz temu się ogarnelo ale nie było to nic niepokojacego. I stwierdzam że to mulenie i dziwne uczucie w oczach jak po wypiciu kilku piwek to nie tylko przez upał ;) mierzylam sobie ciśnienie 117/69 ale pulsik 90 :)

Napisane na GT-I9195 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Kruczyca ja to zaraz filmy łapie, taki mi zostalo po poronieniu pierwszej ciąży że zaraz sie martwie. Wiem ze zostanie mi tak juz do końca niestety. Teraz juz czekam na pierwsza wizyte mam nadzieje ze za tydzien bede mogla się juz umawiac by zobaczyć fasolinke :-)

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kruczyca ja to zaraz filmy łapie, taki mi zostalo po poronieniu pierwszej ciąży że zaraz sie martwie. Wiem ze zostanie mi tak juz do końca niestety. Teraz juz czekam na pierwsza wizyte mam nadzieje ze za tydzien bede mogla się juz umawiac by zobaczyć fasolinke :-)

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
Marzycielka mam to samo ale pamiętam tamten ból i wiem że znacząco się różnią, że przy zdrowej, rozwijającej się ciazy musi być jakiś ból, dyskomfort bo to znaczy że jednak coś tam się "wierci" i żyje i potrzebuje miejsca :) wmawiam sobie na sile że muszę ufać organizmowi, że jak tylko będzie coś nie tak na pewno zaraz wylapie i zareaguje przez to moje wsluchiwanie się. Ze wszystko jest dobrze i to wszystko jest normalne i tak ma być

Napisane na GT-I9195 w aplikacji Forum BabyBoom
 
My mamy pakiet luxmed i u nas testy typu podwójny pappa jest w tym ;)
Mnie piersi w ogóle nie bolą totalnie! Ale rzeczywiście dziś się nadzwigalam zakupów i też mnie dziś boli i kłuje bardziej niż zazwyczaj... Oczywiście tak samo mam uraz przez poronienie i biegam co chwilę do toalety patrzeć czy nie plamie :/
 
Marzycielka mam to samo ale pamiętam tamten ból i wiem że znacząco się różnią, że przy zdrowej, rozwijającej się ciazy musi być jakiś ból, dyskomfort bo to znaczy że jednak coś tam się "wierci" i żyje i potrzebuje miejsca :) wmawiam sobie na sile że muszę ufać organizmowi, że jak tylko będzie coś nie tak na pewno zaraz wylapie i zareaguje przez to moje wsluchiwanie się. Ze wszystko jest dobrze i to wszystko jest normalne i tak ma być

Napisane na GT-I9195 w aplikacji Forum BabyBoom
U mnie niestety poronienie było praktycznie bez objawów niepokojacych, trochę kręgosłup bolał, brzuch troche i miałam rozwolnienie. To bylo wszystko, pozniej tylko krew i było wiadomo ze juz po wszystkim, dlatego staram sie za duzo nie myslec bo bym zwariowala ale czasem jak mnie najdzie to koniec. Wiem nawiedzona jestem ale to silniejsze ode mnie. No nic trzeba wierzyć i myśleć pozytywnie, a co ma być to i tak bedzie :-)

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
My mamy pakiet luxmed i u nas testy typu podwójny pappa jest w tym ;)
Mnie piersi w ogóle nie bolą totalnie! Ale rzeczywiście dziś się nadzwigalam zakupów i też mnie dziś boli i kłuje bardziej niż zazwyczaj... Oczywiście tak samo mam uraz przez poronienie i biegam co chwilę do toalety patrzeć czy nie plamie :/
Wizyta w toalecie to zawsze trochę strach, a nie daj Boże cos poleci na wkladke to ja juz mam odrazu czarny scenariusz :-/

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Heh czyli nie tylko ja patrze na papier za każdym razem jak się podcieram?:D wiem że to jest chore iść siku jakby miało iść się na skazanie ale 1,5 roku staran, poronienie... Najchętniej przelezalabym bez ruchu pierwsze 3 miesiące :p no ale wiem że nie mogę :(
 
Z toaleta mam tak samo dziewczyny ;) to normalne że się boimy. U mnie poronienie poznałam tylko po spadajacej becie. Dopiero dzień po badaniu wszystko nagle się zaczęło. Ale wtedy nie mialam żadnych objawów procz mocnego bólu brzucha, a wszędzie pisali ze to normalne że boli i skoro nie plamie to jest ok, nie wiedziałam do którego momentu ból jest normalny, teraz już wiem i jestem spokojniejsza mimo wszystko.. Dziwne emocje mną targach. Raz chce mi się płakać że strachu a raz jestem o tą ciążę zupełnie spokojna, a jeszcze za chwile karce się za to bo jeszcze wszystko się może zdarzyć i boję się każdego badania i wizyty.

Napisane na GT-I9195 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mnie ic nie boli , czuję się świetnie . Martwię się jedynie bo nie wiem co to będzie , u mnie w mieście wizyty na NFZ są u beznadziejnych lekarzy , dlatego zapiałam się prywatnie ale zmartwiłyście mnie ciut że wszytskie badania są 100 % płatne . U mnie dodatkowo dochodzi to że ja nie mam mozliwośći pójśc na L4 póki co , prowadze działalność jednoosobową więc gdybym poszła na L4 to raz że dostawałąbym naprawdę jakieś grosze a dwa że nie mogłabym w tym czasie nic sprzedawać . Pracę niestety mam dosyć cieżką no i codziennie niestety mam kontakt z farbami olejnymi itp. więc się tego nawdycham . I jeszcze kurfffa sożniłam się 1 dzień ze składką ZUS w tamtym miesiącu i nawet gdybym chciała pójśc na L4 to nie moge przez najbliższe 3 miesiące bo przez ten jeden dzień spóźnienia utraciłam chorobowe i teraz żeby pójść na L4 muszę mieć ciągłość min. 90 dni wstecz opłacania tego chorobowego , trochę się martwię nie wiem czy wytrzymam tyle przy mojej pracy
 
reklama
Magdziocha u mnie też nie ma dobrego lekarza na nfz. Na pewno dasz radę, masz tam kogoś do pomocy? Może zatrudnij kogoś na pół etatu

Napisane na GT-I9195 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry