reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

Kasia.Zosia też tak mam. Wiecznie poobijana i zadrapana, bo a to na coś wpadnę, a to się zatnę przy zmywaniu sztućców.... masakra. A teraz jest jeszcze gorzej bo ciężko się przychylić. Wczoraj wpadła bym przez to do kartonu :-D:-D:-D

Kasulinka to ja chyba dziwna jestem, bo po pierwszym porodzie byłam tak zjechana, że przy drugim stwierdziłam, że nie ma opcji, żebym nie miała nikogo do pomocy. Z tą różnicą, że ja chciałam kogoś do sprzątania i pomocy przy wyjściu na spacer, czyli po 2-3 h dziennie max przez 2 tyg . Póki co zaoferowała się teściowa.

Ja dzis ledwo zipie... jeszcze po południu ma być kurier ze skrzynkami na Ali zabawki wiec musze jechać na mieszkanie i poukładać je. Teraz teściowa pojechała poodkurzac, bo ja sił nie miałam wstać:zawstydzona/y:
Jeszcze Młoda się mało rusza dziś i juz sobie coś wkrecam:baffled:
Z przygotowań do świąt... to mam rozstawiona choinkę, na której póki co wisi jedna bombka, bo jej nie zdjęłam w ubiegłym roku:rofl:
Nie wiem jak bd z gotowaniem, bo póki co sił nie mam:p
 
reklama
Agatucca, nie ma szans. Gdyby założyli wczoraj to może w niedzielę, a tak to dopiero poniedzialek i to jest najbardziej optymistyczna wersja.
Dziewczyny co z Airfix??

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Niestety Airfix się już od dawna nie odzywała :(
Nie zanudz się tam na śmierć :D
Elenna u mnie w domu krąży historia jak to jako dziecko się czegos przestraszyłam, cofalam sie i wpadłam dupa do wiaderka z pomyjami :D

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja tez sie wczoraj przeforsowalam. Rano dlugi spacer i zakupy. Pozniej pranie, prasowanie i sprzatanie a na koniec walka z wozkiem bo po 60 dniach czekania wreszcie przyslali. A najgorsze jest to ze fotelik i spacerowka idealnie pasuja, za to gondoli nie da sie zamontować w stelaz bo cos spartaczyli. I bedziemy musieli reklamowac i pewnie czekac kolejne tygodnie a czasu coraz mniej... Wieczorem nie moglam nawet lezec bo tak mnie wszystko bolalo. Tylko na lewym boku jakos udalo sie zasnac. Dzis troche lepiej ale taka "polamana" chodze a jutro ślub... Wiec forma musi byc :-) w dodatku w niedziele jedziemy na trzy dni do Krakowa a jeszcze nie spakowani. Wszystko na ostatnia chwile. Duzo do zrobienia a ja bym tylko lezala dzis. Jeszcze musze sukienke przymierzyc czy w ogole w nia wejde :-D

Napisane na LG-D290 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja to znowu chodzę ciągle po ścianach, bo wiecznie mnie zatacza jak jakiegoś pijaka :p
Ja póki co relaksuję się w przygotowywaniu ozdób świątecznych :D a tu jeszcze sprzątanie, gotowanie.. nie wiem jak ja to ogarnę :szok: lenia mam
Niestety mój mąż ma dwie lewe ręce do gotowania. W tamtym roku przed świętami byłam w pracy i poprosiłam go żeby sparzył kapustę na gołąbki, zarzekał się, że wie jak to zrobić a później wróciłam do domu i zastałam kapustę sparzoną ale w całości :D byłam wściekła bo wróciłam do domu po 23 i jeszcze po nocy parzyłam liście :D
 
Hejka. Szpitalne dziewczyny dużo zdrówka. Mnie dopadł zespół niespokojnych nóg, a raczej sie nasilił bardzo. Spać przez to nie moge. Od kilku dni ręce mi drętwieją i brzuch twardnieje, na szczęście to juz końcówka. Co do świat to prezenty dla dzieci i D mam kupione. Jutro jadę obkupic rodzine, mimo żezostaje z uk i nie będę sie z nimi widzieć. Pierogi zamrożone, jutro robię bigos, może we wtorek zrobię farsz na krokiety. Nie wiem po co tyle gotuje jak i tak jesteśmy sami.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hejka. Szpitalne dziewczyny dużo zdrówka. Mnie dopadł zespół niespokojnych nóg, a raczej sie nasilił bardzo. Spać przez to nie moge. Od kilku dni ręce mi drętwieją i brzuch twardnieje, na szczęście to juz końcówka. Co do świat to prezenty dla dzieci i D mam kupione. Jutro jadę obkupic rodzine, mimo żezostaje z uk i nie będę sie z nimi widzieć. Pierogi zamrożone, jutro robię bigos, może we wtorek zrobię farsz na krokiety. Nie wiem po co tyle gotuje jak i tak jesteśmy sami.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja tez kupowałam prezenty do Polski :) a co do ilości jedzenia, tez zrobię duzo, pomroze i będzie spokojnie na dwa tygodnie a potem będę mogła sobie leżeć i odpoczywać do nowego roku :)

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dwa dni wycięte z życia... Prułam szyłam pracowałam poprawiała i kombinowałam i uszyłam dla młodego komplet pościeli i firankę do pokoju a wiecie co on powiedział? "Kupiłaś 5 metrów materiału i nie zostawiłaś mi nawet kawałka na poduszkę dla taty? Jak mogłaś" ręce opadają!
 
reklama
ahh te dzieciaczki;d niezawodne!

u mnie dalej podły humor, nic mi się nie chce, coś dzisiaj w ogóle kiepski dzień. Już nawet myślałam, żeby na kilka dni do domu wrócić, ale nie... na szczęście szybko się opamiętałam. Większość dnia leżę, twardo na lewym bku - dotlenienie małej itp, ale jej coś chyba nie odpowiada, trzaska ile wlezie, w pewnym momencie myślałam, że mam płaszczkę w brzuchu;p
 
Do góry