reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

Ja przy Zosi tez zrezygnowałam z poloznej, w razie czego zawsze można do pediatry podjechac. Fajnie jak taka Pani posprząta ale jakby mi miała mówić że coś powinnam robić inaczej i zmieniać moje przyzwyczajenia to bym ja chyba a zaraz wyprosila z domu

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Przez te 30 tygodni już się jakoś psychicznie oswoilam z tą myślą...z początku było mi ciezko nawet o tym pomyśleć, ale doszłam do wniosku, że jak mus to mus i ja tego nie zmienię a stresować się nie ma co nie potrzebnie.

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Raz tylko miałam zgrzyt z pielęgniarka bo spałam z dzieckiem w łóżku (zasnęłysmy po karmieniu) a ona zaraz mi wykład zaczęła robić ze dziecko udusze albo go zgniote...

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja sobie wymyśliłam, że jak coś będzie marudzić to powiem jej, że jej nie rozumiem. A angielskiego nie znam to jak po holendersku mi nie da rady wytłumaczyć to może da sobie spokój [emoji23]

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
No tutaj to też absolutnie wykluczone, żeby dziecko spało z mamą w łóżku.

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
Tutaj są takie zalecenia ze dziecko samo w lozeczku, w śpiworku i nie za wysoka temperatura ale nikt ci tego w domu nie sprawdza przeciez. A druga sprawa śmierć lozeczkowa nawet z nazwy najczęściej zdarza się jak dziecko jest samo w lozeczku...
Ja w sumie Lubie jak mam miejsce w łóżku i dziecko odłożę do łóżeczka ale czasem się zasnie przy karmieniu, a nawet bardzo często, a dziecku jest dobrze przy mamusi. Jedyne czego się boję to kłaść dzidziusia obok mojego męża bo on ma strasznie mocny sen no i jest bardzo duży i ciezki...

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tutaj polozna przychodzi 2 razy po porodzie do domu: wazy dziecko, pyta o zdrowie, mi przy okazji zdjela szwy z brzucha. Przychodza po to, zeby mama nie musiala sie wloczyc po przychodniach zaraz po porodzie. Ale wcale nie byla narzucajaca sie , raczej na zasadzie: jezeli mam jakies pytania czy potrzebuje porady, to prosze bardzo. Ja raczej nie mialam, wiec byla moze z pol godz i tyle. Bezplatnie. Tez sobei nei wyobrazam, zeby ktos mi siedzial tyle godzin dzien w dzien, bo to krepujace..

Ja dzis nastroj bleeee, robota nie idzie, waga pokazuje jakies dziwne wyniki, nogi spuchniete, swieta za 15 dni a ja w lesie... nie lubie takich dni! Jeszcze za oknem mglisto, szaro-buro-i ponuro
 
Tutaj polozna przychodzi 2 razy po porodzie do domu: wazy dziecko, pyta o zdrowie, mi przy okazji zdjela szwy z brzucha. Przychodza po to, zeby mama nie musiala sie wloczyc po przychodniach zaraz po porodzie. Ale wcale nie byla narzucajaca sie , raczej na zasadzie: jezeli mam jakies pytania czy potrzebuje porady, to prosze bardzo. Ja raczej nie mialam, wiec byla moze z pol godz i tyle. Bezplatnie. Tez sobei nei wyobrazam, zeby ktos mi siedzial tyle godzin dzien w dzien, bo to krepujace..

Ja dzis nastroj bleeee, robota nie idzie, waga pokazuje jakies dziwne wyniki, nogi spuchniete, swieta za 15 dni a ja w lesie... nie lubie takich dni! Jeszcze za oknem mglisto, szaro-buro-i ponuro
U nas podobnie, tylko ze co drugi dzień ale to tylko wazyc, pomoc w razie potrzeby, pomoc przy karmieniu. U kasiu_linka to bardziej przypomina kontrolę niż pomoc
Ja tez nic jeszcze niewiele przygotowalam. Mam w sumie prezenty, trochę dekoracji w domu, trochę ozdób na choinkę ale z gotowania nic, może tylko trochę pomyslow. A mąż będzie miał wolne dopiero od 24 wiec mi nie pomoże za wiele, druga sprawa ze on nie umie gotowac, hehe nawet kroić nie umie za dobrze, ziemniaki na frytki to kroi tak ze mi go zal :D
Dziś chce coś zaplanować z synem, jakieś robótki reczne, ozdoby na choinke, łańcuch moze

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry