reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

ahh te dzieciaczki;d niezawodne!

u mnie dalej podły humor, nic mi się nie chce, coś dzisiaj w ogóle kiepski dzień. Już nawet myślałam, żeby na kilka dni do domu wrócić, ale nie... na szczęście szybko się opamiętałam. Większość dnia leżę, twardo na lewym bku - dotlenienie małej itp, ale jej coś chyba nie odpowiada, trzaska ile wlezie, w pewnym momencie myślałam, że mam płaszczkę w brzuchu;p

Położne na szkole rodzenia nam mówiły, że leżenie na boku nie do końca jest zawsze dobre. Może być tak, że dziecko jest ułożone w ten sposób, że będzie buzią do "ziemi". Wtedy będzie mu bardzo nie wygodnie i będzie się zloscil ;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
No ja właśnie mam dziś cudowny humor, nic mnie nie boli, jestem pełna energii, aż się boję co będzie jutro. Pewnie ze skrajności w skrajność:D Byłam dzisiaj w Hebe i poszalałam bo mają promocję że drugi produkt Evelline za 1 grosz, to kupiłam sobie trochę drobiazgów :)
Dziewczyny, zaczęłam prać rzeczy Małej.. ja nie wiem jak mogłam myśleć, że to będą dwa góra trzy prania.. końca nie widać.. może do przyszłej niedzieli skończę ;)
Kupiłam mężowi piwko na wieczór bo taki kochany był ostatnio, ale sie ludzie patrzyli w sklepie.. Miałam wziąć dwa no ale już mi głupio było:D
 
Jenny leżenie na lewym boku za wszelką cenę nie ma sensu. Leż tak jak Ci wygodnie. Ta opcja z ewentualnym niedotlenieniem dotyczy raptem 5% kobiet i raczej byś poczuła że coś jest nie tak. Tym bardziej jak czujesz, że małej się to nie bardzo podoba ;)

Wy już pranie i pakowanie torby do szpitala, a ja nadal ani jednego ciuszka nie mam.
 
Turluturlu - a mi wyszła tylko jedna suszarka i mam już wszystko poprasowane! :D
Mi też jest głupio, jak mój mnie prosi, żebym mu kupiła piwo albo fajki.. Wszyscy się tak dziwnie na mnie patrzą wtedy ale nikt nie pomyśli, że może to nie dla mnie :p

Wszystkozajete - jak Ty wytrzymałas tyle czasu bez zakupów?!

Jenny - czyli jednak wygodniej jej jak lezysz na prawym :D


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja też robię pranie i myślałam, że to pójdzie raz dwa, a już zrobiłam 5 prań i jeszcze dwa przede mną. Od początku tygodnia piore. Jedynie co to niektórych rzeczy nie muszę prasować bo z suszarki wychodzą cieplutkie i nie są pogniecione...
Mój mały też często się dobija jak leżę na lewym boku, a na prawym od razu spokój [emoji4]

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
To mój jest jakiś dziwny, bo znowu na prawym boku szaleje a na lewym jest spokojny że prawie go nie czuję :) ale ja i tak wolę na prawym, zazwyczaj na tym boku leżę czy zasypiam i już się przyzwyczaiłam do tego boksowania mnie.
A mi została ostatnia i to niepełna pralka do wyprania ale dość sporo do prasowania ale myślę, że w ten weekend to ogarnę :)
 
Wszystkozajete - jak Ty wytrzymałas tyle czasu bez zakupów?!

[/url]

Lenistwo to świetna motywacja - jak się rozglądam po mieszkaniu i patrzę ile gratów mamy do "przeprowadzenia" to skutecznie ostudziło mój zapał, przed gromadzeniem kolejnych ;) A w domu jeszcze nie mam komody (w połowie stycznia z łóżeczkiem powinna być) ani szafy (po świętach montaż) u Małego, więc bez sensu podwójna robota wozić, trzymać w worach i później do mebli pakować. A w dodatku czekam na promocje po świętach - objadę ze dwie galerie, Tesco i outlet i liczę na to, że na 2-3 wypadach skompletuje ciuchową wyprawkę ;) A resztę będę z netu zamawiać, ale już po przeprowadzce do domu. W styczniu odpalę zakupowe wrotki, a póki co sobie oglądam i zapisuje linki :p
 
reklama
Lenistwo to świetna motywacja - jak się rozglądam po mieszkaniu i patrzę ile gratów mamy do "przeprowadzenia" to skutecznie ostudziło mój zapał, przed gromadzeniem kolejnych ;) A w domu jeszcze nie mam komody (w połowie stycznia z łóżeczkiem powinna być) ani szafy (po świętach montaż) u Małego, więc bez sensu podwójna robota wozić, trzymać w worach i później do mebli pakować. A w dodatku czekam na promocje po świętach - objadę ze dwie galerie, Tesco i outlet i liczę na to, że na 2-3 wypadach skompletuje ciuchową wyprawkę ;) A resztę będę z netu zamawiać, ale już po przeprowadzce do domu. W styczniu odpalę zakupowe wrotki, a póki co sobie oglądam i zapisuje linki :p

To pewnie też bym czekała tak jak Ty :)

O tak, ja na Tesco też czekam :D


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry