reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe mamy 2017

reklama
Kasia.Zosia Zapraszam do mnie, ja ostatnio 23.00 weszłam hahah

Tutluturlu Kciuki za wizytke&&&&
Tak, czytałam o twojej "przygodzie" :) ale chyba bym nie dała rady ;) choć wczoraj nie moglam zasnac, położyłam się po 2 w nocy i o dziwo wyspałam się :)
Ja standardowo na plusie juz 4 kg, tydzień 16, czyli u mnie norma, jak mam po raz 3 przytyć 20+ kg.
Ciekawe kto pierwszy urodzi :) w lutym będzie wesoło jak juz każda będzie meldowac ze szpitala co i jak :)
 
Klauduśka lekarze biorą tylko pod uwagę termin porodu wyliczony z OM, taki termin masz w karcie ciąży. Wiadomo że są dwutygodniowe odchylenia w jedną i drugą stronę. Ją osobiście syna urodziłam dokładnie w dzień który był zaznaczony na USG prenatalnych jako termin porodu.
 
Dziewczyny jak to jest z ta datą porodu? Z ostatniej miesiaczki wychodzi 25.02 a z usg prenatalnego 19.02. Ktora według was bardziej prawdopodobna?

Napisane na D2303 w aplikacji Forum BabyBoom
A ja czytałam w niedziele ze najbardziej prawdopodobny jest termin z usg zrobionego przed 9 tygodniem, ewentualnie nie później niż do końca 1 trymestru. Mi sie sprawdzilo w przypadku syna, data z pierwszego usg. Ale faktycznie wyliczaja z om najczesciej (z córką miałam tylko usg z powodu bardzo nieregularnego okresu). Tym razem i tak nie mam się nad czym zastanawiać bo oba terminy mam takie same (z om i usg już w 6 tygodniu) 10.02 :)
 
Turlututu ja na plusie 20 dag :p ja w ciąży z córką 12 kg przybrałam. Do polowy ciazy przybralam jakies 4 kg a Od połowy ciąży co miesiąc było +2 kg:)

Klauduska mi się żaden nie sprawdził i teraz tez się nie nastawiam. Chyba, że bd miała planowane cc.
Jak to mówią miłość poród i sraczka przychodzą z nienacka ;)
 
reklama
Mój lekarz kieruje się tak jak Kasia.zosia piszesz tym z USG robionego do 10 tyg. W pierwszej ciąży sprawdziło się z USG. A w tej ciąży z OM termin mam na 1 stycznia a z usg na 14 lutego i trzymamy się tego drugiego terminu
 
Do góry