reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

Cholera, po wczorajszym samolocie i usg dopochwowym zaczęłam krwawic i to dosyć mocno.. Jutro mam przyjechać na IP bo gin dyżur ma. Szlag by to.. A szyjke mi mierzył, bo ja zawsze mam z tym problem i chciał znać poziom startowy. Szału nie ma, tylko 31mm.. żenada

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Jak ja bym chciala nie przybierac na wadze ... U mnie waga leci w gore jak szalona, tylko ja mam tendencje do tycia, a po przeprowadzce do Usa to w pierwszym roku tak przytylam ze juz wagowo jedna ciaze zaliczylam :) w tym tygodniu ide na basen i koniec wylegiwania sie ... U mnie dzisiaj 16 tydzien + 6 dni i termin mam na 1 lutego ten sam z usg i z OM.
 
.jagodka trzymam kciuki, na pewno bedzie dobrze wszystko!

Rozmaryn właśnie w karcie ciąży nie mam nic wpisane. A u mnie jest taka sytuacja, że ja brałam cały czas regularnie od 4lat tabletki i Ciąża była wielką niespodzianką. A tak czytam na internecie, że przy takich sytuacjach termin z om średnio ma sie do prawdy.

Kasia.zosia czytałam właśnie to samo. No i właśnie się zastanawiam bo chyba przy wpadce z ciążą podczac brania tabletek też ciężko patrzeć na om, bo przy tabletkach nie ma okresu a krwawienie z odstawienia.

Elenna w sumie mnie tylko zżera ciekawość jak maleństwo się rozwija, na jakim etapie jest.

Życzę wszystkim zdrowia bo ja się właśnie rozkładam powoli. Z nosa juz leci, a do tego juz 37 stopni wyskoczyło na termometrze [emoji20]

Napisane na D2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cholera, po wczorajszym samolocie i usg dopochwowym zaczęłam krwawic i to dosyć mocno.. Jutro mam przyjechać na IP bo gin dyżur ma. Szlag by to.. A szyjke mi mierzył, bo ja zawsze mam z tym problem i chciał znać poziom startowy. Szału nie ma, tylko 31mm.. żenada

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Z tego co patrzyłam na innym forum to tak między 3 a 4 cm jest ok, a nawet mniej. Ale różnie bywa bo szyjki jak ludzie każda inna, jedna krótsza, jedna dluzsza, jedna chudsza, inna grubsza :) powodzenia na ip
 
W 14Tc powinna być dłuższa, tym bardziej,że mam skłonności do przedwczesnego skracania się szyjki i trzeba jej bardzo pilnować. W ostatniej ciąży w 30tc miałam zakładany pessar przy długości 24mm i lekkim uchyleniu wewnetrznym typu Y. Teraz pewnie też skończy się pessarem i przymusowym lezeniem. No zobaczymy co mi jutro powiedzą, oby tylko mnie nie zostawil na patologii.

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mi to lekarz nic nie mowi..tylko ze wszystko jest ok i zebym przyszla za miesiac.. Nic wiecej.... Nawet wyniki badan nie pokazuja, ja zobaczylam bo potrzebowalam do zielonej karty...
 
Mi też nie mówił, zbadał i mruczał "piękna szyjka, cudna" i już :)
Ja dziś w Decathlonie zakupiłam kostium kąpielowy dla ciężarnych (fajny taki, ma więcej luzu w brzuszku, taki "na zapas") i od jutra już zamierzam sobie raz czy dwa popływać bo zwariuję bez ruchu...
Klauduska zdrowka !!!
 
reklama
To mój zawsze wszystko mówi, wyjaśnia pokazuje jak np. ostatnio dłoń, łokieć, stópka itp :) wszystkie wymiary , szyjka, pępowina, ilość wód płodowych itp :D Nie mam co narzekać na niego i zawsze wchodze punktualnie - maks 5 minut poślizgu :)
 
Do góry