reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

Hej, jeśli chodzi o wizyty ja chodzę prywatnie w Warszawie do Unicare stąd takie późne godziny.Ale gdy mieszkałam w Lublinie, skąd pochodzę, to też czasem na nfz miałam tak późno wizyty:)
Właśnie wróciłam od lekarza, 16 tc, wszystko ok...i chyba dziewczynka!!!
Mówię lekarzowi "Cholerka, miał być synio, zakupiłam materiał w ciuchcie i samochodziki żeby uszyć kołderki"... lekarz patrzy na usg i pyta "ojej, dużo masz tego materiału?:)"
Cieszę się, że wszystko ok, trzymam kciuki za Was!
Martwi mnie moja waga. Przed ciążą 54-55 kg.
Msc temu - 55,2. Dziś 57,5.
Szok. Za dużo. Najgorsze, że wiem, że się objadałam. Z nudów z głupoty. Ponad 2 kg w msc na początku to niefajnie... Muszę się pilnować:(
Jak z tym u Was?
 
reklama
Turluturlu czekamy na dobre wiadomości po wizycie :)
Wszystkozajęte to miałaś "miłą i fachową" wizytę u pani doktor aż brak słów poprostu brrr.
U mnie standardowo hormony tarczycowe zmienne jak chorągiewka na wietrze tsh 0.77 , ft3 3.6 a ft4 16.35 czyli trzeci raz będziemy zmieniać dawkę leku :( jeszcze trochę a będę mieć wszystkie możliwe dawki eutyroxu w domu ;)

Turluturlu super ze wszystko dobrze z maluszkiem :)
 
Dziewczyny, jeszcze wazna sprawa odnosnie opryszczki na ustach. Mialam w lipcu niewielka. Chorowalam wczesniej niestety zawsze mialam ja przed okresem. W lipcu posmarowalam mascia. Lekarz powiedzial, ze dobrze ze tak zareagowalam ale jezeli to sie powtorzy to koniecznie zazyc heviran-na recepte. Opryszczka jest bardzo niebezpieczna dla dziecka.takze jak wam "wyskoczy" to idzcie do doktorka. Pytalam tez o basen bo tesknie za intensywnym ruchem (przed ciaza fitness bieganie...wszystko...) i nie ma przeciwskazan jezeli wszystko jest ok. Sie rozpisalam ale to tak informacyjnie:)
 
Turluturlu 2,5 kg do 16 tc przytyłaś i myślisz, że to za dużo czy ja coś zle zrozumiałam? Bo jak dobrze, to Twój przyrost wagi jest całkiem normalny i raczej przy dolnych granicach niż górnych.
 
To tak jak u nas [emoji5] podczas ostatniej wizyty A było to wtedy 13t5d i było -5kg... za tydzień wizyta i pierwszy raz chciałabym zobaczyć +kg na wadze [emoji5]

Napisane na SM-G357FZ w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mi lekarz tłumaczył ostatnio że 17+5 oznacza że masz skończony 17 tydzień i już leci Ci 5 dzień tygodnia 18. Dziwne jest to że mamy taki sam termin a u mnie 16+5... Hmm
 
Do góry