reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe mamy 2017

Mnie chodzi wyłącznie o reakcje lekarza. Powinna mi powiedzieć ciąży nie prowadzimy, ale dam pani wypiskę badań, które są u nas za darmo i pobiorę cytologię. Zamiast nic nie mogę zrobić, proszę sobie to iść na rejestracje wyjaśnić! Jakby mogla to by mi kazała spier***ać i du*y nie zawracać takie odniosłam wrażenie. Za to pani kierownik medyczna bardzo miła, zdziwiona zachowaniem lekarza i szybko wyjaśniła sprawę. Skierowania mam i na krew i na usg. A o to mi chodziło. Szkoda, że w taki sposób trzeba to było załatwić.
 
reklama
Lepiej niech nikt nie zdziera z ciężarną;) Ja w przychodni czekam mam jakiś dziwny ból gardła, aż cała szyja boli. W piątek szpital .. Tak mnie bolało.. otóż kręgosłup i nikt nic nie poradzi, bo ciąża ehh..

Na poprawę nastroju przyszły dziś z H&M moje ciążowe spodnie i bluzka ;)
 

Załączniki

  • Screenshot_2016-08-22-16-25-58.png
    Screenshot_2016-08-22-16-25-58.png
    303,2 KB · Wyświetleń: 86
Ja tez mialam w polsce pakiet z Lux Medu i nawet prowadzilam w notesie ranking lekarzy :) mialam jedna internistke ktora byla boska !!! Ale z ginekologami i ortopedami to gorzej... Jak madz pakiet to badania powinna Ci zrobic przeciez placisz za to !!! Dobrze ze wywalczylas swoje. A mam pytanie do mam co rodzily, czy mialyscie znieczulenie przy porodzie? I co o nim sadzicie? Dla mnie to bylo normalne i oczywiste ze bede miala ale wczoraj cos tesciowa zaczela mowic ze kuzynka miala po nim pproblemy i gorzej sie czula i zaczelam sie zastanawiac...
 
Ja tez mialam w polsce pakiet z Lux Medu i nawet prowadzilam w notesie ranking lekarzy :) mialam jedna internistke ktora byla boska !!! Ale z ginekologami i ortopedami to gorzej... Jak madz pakiet to badania powinna Ci zrobic przeciez placisz za to !!! Dobrze ze wywalczylas swoje. A mam pytanie do mam co rodzily, czy mialyscie znieczulenie przy porodzie? I co o nim sadzicie? Dla mnie to bylo normalne i oczywiste ze bede miala ale wczoraj cos tesciowa zaczela mowic ze kuzynka miala po nim pproblemy i gorzej sie czula i zaczelam sie zastanawiac...
Znieczulenie na pewno super sprawa. Ja nie miałam bo nie chciałam no i udało mi się ze miałam szybkie porody i z mojej perspektywy nie bardzo bolesne (mam wysoki próg bólu :D) Wady i zalety-można sobie przeszukac internet. Ja napiszę tylko tyle że znam dziewczyny, które dzięki znieczuleniu unikneły kolejnej traumy po porodzie.
 
reklama
No wlasnie chyba sie przekonuje .... :) a czy takie chusty trudno sie wiaze ? Wiem ze w Polsce organizuja kursy ale tu gdzie mieszkam nie ma i zastanawiam sobie czy dam rade ? Jakie chusty polecacie ? Moze jakis link ? A i jeszcze mam pytanie czy chodzilyscie / macie zamiar sie zapisac do szkoly rodzenia?
Ja w pierwszej ciąży chciałam iść do szkoły rodzenia bo pierwsze dziecko. Choć z dziećmi miałam już doczynienia. Niestety były problemy w firmie i kompletnie zabrakło czasu i atlasu (bo w moim przypadku w szpitalu w którym chciałam rodzic koszt szkoły rodzenia wynosił kilkaset zł ). Dziecko za chwile bd miało 2 lata, ożywione, niechorowite, niebite, więc chyba dałam radę. Teraz to nawet nie mialabym jak pójść :p ale ogólnie koleżanki, które chodziły polecają.

Turlututu czekamy na dobre wieści po wizycie :)

Wszystkozajete u nas na lux med to chyba lekarze z ostatniej łapanki. Płaciłam,a i tak do nikogo sensownego nie trafiłam. Zrezygnowałam. Chodzę prywatnie i chyba taniej mi to wychodzi. :p
 
Do góry