reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

Niestety dalej plamie. Kolor jakby lepszy, bo już nie taka żywa krew, no ale jednak. Wszyscy jeszcze śpią, więc muszę poczekać z pakowaniem. Jak tylko wstane to się zbieram i wracam do domu. Tylko córcia jeszcze zostanie do piątku i kończymy wakacje

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Jagódka trzymam kciuki i daj znać po wizycie.

Klauduska nie daj się chorubsku :)

Ja teraz tez musze zapytać o tą moją szyjkę trochę się obawiam bo jednak trochę przeszła ale do tej pory nic niepokojącego nie mówił to mam nadzieje ze będzie wszystko ok z nią :)
 
Ją nawet nie wiem czy mi badał lekarz szyjkę. Jak mu mówiłam ostatnio że stawia mi się macica to coś tam sprawdzał na samolocie ale czy szyjkę to nie wiem. Zastanawiam się wogóle jak oni to mierzą na oko? Bo powiem szczerze że w żadnej ciąży nikt mi nie składał żadnych przyrządów pomiarowych... Jagódka trzymaj się dzielnie. Będzie dobrze:-)
 
Klauduska zdrówka.
Jagódka ja w poprzedniej ciąży też czasem lekko płaciłam po wizytach. Nic się nie działo. 3mam kciuki żeby i u Cb to nie było nic poważnego.
Ją nawet nie wiem czy mi badał lekarz szyjkę. Jak mu mówiłam ostatnio że stawia mi się macica to coś tam sprawdzał na samolocie ale czy szyjkę to nie wiem. Zastanawiam się wogóle jak oni to mierzą na oko? Bo powiem szczerze że w żadnej ciąży nikt mi nie składał żadnych przyrządów pomiarowych... Jagódka trzymaj się dzielnie. Będzie dobrze:-)
Palcem mierzą czy nie mięknie. Ja miałam dodatkowo jeszcze na usg mierzona.

A mnie od 2 dni znów ciągnie na wymioty. Nie wiem czy to nie jakiś wirus bo M też się kiepsko czuje, a córcia strzeliła kilka takich kup, że klejące narody:/ eeeech idzie jesień...
 
Rozmaryn - mierzą na usg transwaginalnym, Palpacyjnie sprawdzają czy zamknięta i jaką ma "konsystencję"
Ellena, ale to nie było plamienie, tylko krwawienie jak przy okresie, żywą krwią..
Klauduśka mam nadzieję, że lepiej się czujesz
Dziękuję za kciuki, gin jeszcze raz zajrzał wziernikiem i usg przezpochwowe zrobił, stwierdził, że na siłę do szpitala nie chce mnie kłaść, bo a. czop śluzowy czysty, gdyby to było jakieś ukryte krwawienie wewnętrzne, to by był podbarwiony, b.już jest czysto, c. mogło to być uszkodzenie mechaniczne po badaniu, bo mam nadżerkę, wszystko mocniej ukrwione, a dodatkowo acard mocno nasila krwawienie.Także mam dalej być w domu, oszczędzać się i jakby co jechać na IP.
Wczoraj pierwszy raz poczułam łaskotanie pod pępkiem:)
 
reklama
Do góry