reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2025

@Madziulek169 teoretycznie każdy sobie w głowie tłumaczy, ze będzie co ma być i ze są większe dramaty, ale z drugiej strony zawsze człowiek się stresuje i chce żeby było jak najlepiej.
Życzę Ci, żeby Twój maluszek urodził się zdrowy i wszystkie badania wyszły dobrze:)
 
reklama
@Madziulek169 teoretycznie każdy sobie w głowie tłumaczy, ze będzie co ma być i ze są większe dramaty, ale z drugiej strony zawsze człowiek się stresuje i chce żeby było jak najlepiej.
Życzę Ci, żeby Twój maluszek urodził się zdrowy i wszystkie badania wyszły dobrze:)
Dziękuję kochana grunt to wsparcie 🥰w rodzinie ani mojej ani męża nie było nigdy żadnych narodzinych dzieci chorych mam nadzieje ze i u mnie sie nie okaze we wtorek jade ... wgl to oprócz tego mam mdlosci to nie wiedziala bym że jestem w ciąży ani brzucha ani macica mnie noc nie boli w poprzedniej ciąży czułam rozpieranie że macica się rozrasta tu jest glucha cisza ale piersi bolą więc chyba z dzidzia jest oki
 
Dziękuję kochana grunt to wsparcie 🥰w rodzinie ani mojej ani męża nie było nigdy żadnych narodzinych dzieci chorych mam nadzieje ze i u mnie sie nie okaze we wtorek jade ... wgl to oprócz tego mam mdlosci to nie wiedziala bym że jestem w ciąży ani brzucha ani macica mnie noc nie boli w poprzedniej ciąży czułam rozpieranie że macica się rozrasta tu jest glucha cisza ale piersi bolą więc chyba z dzidzia jest oki
W każdej ciąży będę miała inne odczucia w pierwszej mialam pęcherzyk osadzony na trzonie macicy tylniej czułam ruchy dziecka bardzo szybko. I dawała tal w kość ze to był szok .. w drugiej ciąży na przedniej ścianie do samego końca Nie czułam ruchów dziecka No jedynie na wieczór jak się nachodziłam ale to był pikus w porównaniu do pierwszej ciąży (ponoć na przedniej macicy jest jakby dodatkowy amortyzator którym można dużo mniej odczuwać ruchu dziecka )u mnie się sprawdzilo No i teraz jeszcze za wcześnie na ruchy. Ale dzieciątko jest osadzone. Na macicy tylozgietej więc jeszcze inaczej ciekawe co tym razem mnie czeka 🙊
 
Ja pierwsza ciąża bezobjawowa. Jedynie co to zmęczona i senna byłam w 2 i 3 miesiącu ciąży. A teraz? Mdłości, bóle piersi, senność, bóle głowy. Nie sądziłam że tak szybko można czuć uroki ciąży. Dziś rano jak wsiadałam do autobusu to modliłam się żeby nie 🤮🤮 😂😳
 
Ja pierwsza ciąża bezobjawowa. Jedynie co to zmęczona i senna byłam w 2 i 3 miesiącu ciąży. A teraz? Mdłości, bóle piersi, senność, bóle głowy. Nie sądziłam że tak szybko można czuć uroki ciąży. Dziś rano jak wsiadałam do autobusu to modliłam się żeby nie 🤮🤮 😂😳
Aa daj spokój. Ja ledwo żyje. Mdłości mam od rana do wieczora🤮 leżę i zdycham. Nie wiem czy po tym dupku co zażywam nie jest jeszcze gorzej. W ulotce wyczytałam, ze może to być działanie uboczne. W pierwszej ciazy nie mogłam myć żeby bo mnie brało na wymioty, czekam kiedy teraz przyjdzie ten etap🙈 jedynie co wydaje mi się, ze brzuch mi wywalilo. Nie wiem jak to możliwe jak dziecko przecież ma mm🙈 tłumacze sobie, ze pewnie przez to ze jestem szczupła. Jak byłam z tym krwotokiem to kazałam lekarce szukać czy na pewno nie ma drugiego zarodka. Moja siostra ma bliźniaki i tego bym nie przeżyła 🙈
 
U mnie dziś dzień łaskawy jeszcze nie 🤢🤮🤮🤮kończę 12sty tydzień więc. Powoli myślę że zaczyna mi przechodzić 😀 jessi.g93 chociaż pierwsza ciaza był łaskawa u mnie 3cia i wkazdej to samo 🤮🤮tyle że z jedna szybko z druga później zaczelam mieć objawy 3cia to wgl koszmar bo już od 4 tygodnia zaczęłam się mega źle czuć 🤢
 
Dziewczyny czy to normalne że nie mam w ogóle mdłości czy jest za wcześnie? 8 tydzień 😄 czuję bóle w krzyżach, też nie wiem czy to ok
 
U mnie dziś dzień łaskawy jeszcze nie 🤢🤮🤮🤮kończę 12sty tydzień więc. Powoli myślę że zaczyna mi przechodzić 😀 jessi.g93 chociaż pierwsza ciaza był łaskawa u mnie 3cia i wkazdej to samo 🤮🤮tyle że z jedna szybko z druga później zaczelam mieć objawy 3cia to wgl koszmar bo już od 4 tygodnia zaczęłam się mega źle czuć 🤢
Na kiedy masz termin ?
 
reklama
Do góry