reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2025

Gratuluję bliźniaków ❤️
Jak rosła beta? Z ciekawości 😊

Ja się boję, bo dziś odebrałam wyniki i chyba mam za wysokie tsh.. W drugiej ciąży brałam euthyrox, ale nigdy nie miałam, aż tak wysokiego wyniku jak teraz.. Boję się o ciąże 😭 jutro rano mam wizytę u rodzinnego, a o 20:40 u ginekologa, mam nadzieję, że do tego czasu wszytsko będzie dobrze, trzymajcie kciuki ❤️
Dziękuję bardzo♥️ beta z dnia 5 czerwca była 2086mlu natomiast 7 czerwca była 5094mlu więc urosła ponad dwukrotnie. A u Ciebie trzymam kciuki aby było wszystko dobrze🥰
 
reklama
Dziękuję bardzo♥️ beta z dnia 5 czerwca była 2086mlu natomiast 7 czerwca była 5094mlu więc urosła ponad dwukrotnie. A u Ciebie trzymam kciuki aby było wszystko dobrze🥰
pięknie ❤️ masz bliźniaki w rodzinie? 😊

Moja babcia ma bliźniaczkę. U mnie beta najpierw 13, a po dwóch dniach 79, więc przyrost ponad 400% 🙈 ale to na początku, więc pewnie szybciej rosła
 
pięknie ❤️ masz bliźniaki w rodzinie? 😊

Moja babcia ma bliźniaczkę. U mnie beta najpierw 13, a po dwóch dniach 79, więc przyrost ponad 400% 🙈 ale to na początku, więc pewnie szybciej rosła
Do dnia dzisiejszego myślałam że nie mam 😂 ale okazało że siostra mojego dziadka ma bliźniaki 🙈 No na początku to tak szybciej rośnie
 
Właśnie wróciłam z mojej 1 wizyty. Jest mały pęcherzyk ciazowy jednak za wczesnie żeby zobaczyć coś więcej. Kolejna wizyta za 2tyg (03.07) jesli bedzie ok wtedy zalozy karte ciazy. Powiedział że jeśli zaczne krwawic mam odrazu dzwonić. Jednak dał skierowanie na pierwsze podstawowe badania. Prosił o wstrzemięźliwość do następnej wizyty 🤔
 
reklama
Do góry