reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2025

reklama
Dziewczyny a myślałyście już do którego miesiąca/tygodnia bedziecie chciały pracować ? ( oczywiście liczymy że wszystko u wszystkich będzie dobrze )
Ja mam nauczkę z poprzedniej ciazy. Chciałam pracować jak najdłużej, a przez wysiłek 2 miesiące przed porodem dostalm skurczy. Wylądowałam w szpitalu leżałam 2tyg (mega strach o małego, kroplowka za kroplowka) później musiałam leżeć plackiem w domu do końca.... masakra wstawałam tylko do wc
 
Cześć dziewczyny! Nieśmiało zgłaszam się do grupy :) jestem po 1 poronieniu w 7 tygodniu. Aktualnie, ciężko policzyć ale ok. 5-6w. Ten cykl baaaaardzo mi się przedłużył i pomieszał, a kiedy poszłam do lekarza po duphaston na wywołanie (wszystkie testy negatywne), okazało się, że jestem w ciąży :) jadę na akard+ heparyna. Jak się czujecie?
Czy heparyna jest z jakichś konkretnych powodów ? Pytam, bo sama mam mieć wprowadzoną.
 
Czy heparyna jest z jakichś konkretnych powodów ? Pytam, bo sama mam mieć wprowadzoną.
pierwsze poronienie w dobrze rozwijającej się ciąży, zrobiłam na własną rękę badania na trombofilie- mam mutacje ale mniej obciążającą. Konsultacja u hematologa poszła ok, nie było wskazań do heparyny. Jednak mój lekarz od razu wdrożył działo w podstacji duph+heparyna+acard i zalecił mega oszczędny styl życia. Ja jemu ufam bezgranicznie, i jestem przekonana, ze wie co robi 😍
 
dobrze wiedzieć, że nie tylko ja tak mam.. mam nadzieję, że będzie dobrze!
w drugiej ciąży miałam acard, luteinę, od 30 tyg. Heparyne 😊 wszytsko dobrze się skończyło ❤️ pierwszą ciąże straciliśmy w 16tyg. Właśnie podobno przez krwiaka, stąd później brałam taki zestaw leków 😊 ale w pierwszej ciąży od początku krwawiłam co chwila..
 
Dziewczyny a myślałyście już do którego miesiąca/tygodnia bedziecie chciały pracować ? ( oczywiście liczymy że wszystko u wszystkich będzie dobrze )
gdy lekarz zaleci :) ale w październiku na pewno już mnie nie będzie, bo wątpię że wysiedzę tyle czasu przed komputerem w takiej pozycji.
 
Jak mi dziś ciężko w pracy... prawie śpię na siedząco. Nie chce pić kawy.
W dodatku dziś wieczorem pierwsza wizyta u ginekologa! A czas stoi 😒
Gdzie ta moja cierpliwość 🤪
 
reklama
Wow super !!! Trzymamy kciuki żeby dzidziuś zdrowo się rozwijał ❤️ byłaś już na beta hcg z krwi ?
Pójdę w planowany dzien miesiączki co by się nie stresować, że za mało
Czujecie już jakieś dolegliwości ciążowe? 🤔
Ja jeszcze nic nie mam objawów,ale w pierwszej ciazy też nie miałam oprócz nabrzmiałych i bolesnych piersi.
 
Do góry