reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2025

Hej dziewczyny witam się z Wami Wszystkimi🙂 mam do Was pytanie ostatnia miesiączkę miałam 14.05 pierwszy test robiłam 12.06 i dwie kreseczki drugi robiłam dziś i ponownie dwie kreseczki😍 jestem po dwóch poronieniach jedno w7tc nie znana przyczyna drugie 8tc pusty pęcherzyk. Bardzo się boje dziś robiłam beta hcg i wynik 441.00mlU/ml
Ale niestety dziś okazało się że mam ospę i cholernie się boje czy wszystko będzie dobrze czy ta beta jest ok nie za niska i czy ospa zawsze kończy się czarnym scenariuszem na początku ciąży 😭
Hej kochana ! ❤️ rozumiem Twoje obawy , szczególnie po tym co przeszłaś , bardzo mocno trzymam kciuki żeby wszystko tym razem było dobrze ❤️ jeśli chodzi o betę - to najważniejszy jest przyrost - po 48h min.66%, pojedynczy pomiar za dużo nie powie aczkolwiek wg tego co piszesz i norm np diagnostyki 4 tydz : 9,5-750, 5 tydz:217-7138 więc twój wynik jest w normie , trzeba sprawdzić czy beta przyrasta. Każda z nas mogla mieć owulację w innym momencie , do zapłodnienia mogło dojść w innym momencie więc ciężko określić kiedy tak na prawdę byłyśmy w tym momencie w którym Ty jesteś teraz .
Jeśli chodzi o ospę - masz może lekarza z którym możesz się skonsultować ?

Cześć dziewczyny! Nieśmiało zgłaszam się do grupy :) jestem po 1 poronieniu w 7 tygodniu. Aktualnie, ciężko policzyć ale ok. 5-6w. Ten cykl baaaaardzo mi się przedłużył i pomieszał, a kiedy poszłam do lekarza po duphaston na wywołanie (wszystkie testy negatywne), okazało się, że jestem w ciąży :) jadę na akard+ heparyna. Jak się czujecie?
Hej ! U mnie dziś równo 7+0 i mam wrażenie że każdego dnia jestem bardziej śpiąca … dziś wróciłam z pracy o 17.30 i do tej pory spałam … 😂 a jak Twoje samopoczucie ? Cieszymy się że jesteś z nami ❤️
 
reklama
Oby wszystko było ok bo na zawał zejdę udało mi się umówić jutro do lekarza to może coś się dowiem o tej ospie bo na USG raczej nic nie będzie widać bo za wcześnie pewnie😩
 
Hej kochana ! ❤️ rozumiem Twoje obawy , szczególnie po tym co przeszłaś , bardzo mocno trzymam kciuki żeby wszystko tym razem było dobrze ❤️ jeśli chodzi o betę - to najważniejszy jest przyrost - po 48h min.66%, pojedynczy pomiar za dużo nie powie aczkolwiek wg tego co piszesz i norm np diagnostyki 4 tydz : 9,5-750, 5 tydz:217-7138 więc twój wynik jest w normie , trzeba sprawdzić czy beta przyrasta. Każda z nas mogla mieć owulację w innym momencie , do zapłodnienia mogło dojść w innym momencie więc ciężko określić kiedy tak na prawdę byłyśmy w tym momencie w którym Ty jesteś teraz .
Jeśli chodzi o ospę - masz może lekarza z którym możesz się skonsultować ?


Hej ! U mnie dziś równo 7+0 i mam wrażenie że każdego dnia jestem bardziej śpiąca … dziś wróciłam z pracy o 17.30 i do tej pory spałam … 😂 a jak Twoje samopoczucie ? Cieszymy się że jesteś z nami ❤️
a na kiedy dokładnie masz termin? Powiedz mi proszę, pijesz kawę? Jestem mega niskociśnieniowa (np. Wczoraj 85/60 🤣), i zawsze ratowała mnie kawa. Lekarz teraz pozwolił wypić jedną słabą raz na jakiś czas…
Czuję się super! To moja druga ciąża, ale mam nadzieję że pierwsza zakończona porodem ❤️
 
Oby wszystko było ok bo na zawał zejdę udało mi się umówić jutro do lekarza to może coś się dowiem o tej ospie bo na USG raczej nic nie będzie widać bo za wcześnie pewnie😩
cześć, proszę nie martw się na zapas… nie masz na to wpływu. Teraz jest tak zaawansowana medycyna, że na pewno coś zaradzą. Będzie wszystko dobrze!
 
a na kiedy dokładnie masz termin? Powiedz mi proszę, pijesz kawę? Jestem mega niskociśnieniowa (np. Wczoraj 85/60 🤣), i zawsze ratowała mnie kawa. Lekarz teraz pozwolił wypić jedną słabą raz na jakiś czas…
Czuję się super! To moja druga ciąża, ale mam nadzieję że pierwsza zakończona porodem ❤️
Wg OM 03.02 , wg ostatniego USG 04.02 🙈
Piję codziennie ( jestem strasznym kawoszem) , jedna słabą kawkę ( z dużą ilością mleka ). Mam wrażenie że bez niej bym nie funkcjonowała😂 ja mam za sobą jedną ciążę biochemiczną , jedno poronienie , mam nadzieję że teraz się uda ✊❤️ trzymam mocno za nas kciuki
 
Hej dziewczyny. Dzisiaj rano obudziłam się z wielkim bólem gardła, stanem podgorączkowym i totalnym rozbiciem. Byłam u lekarza, diagnoza: angina. Siedzę i płaczę, bo zupełnie nie wiem jak to leczyć, lekarz naprzepisywał mi w zasadzie tylko niewskazane substacje. Jedyny plus to to, że to nie bakteryjna angina, więc może uda mi się to jakoś wyleczyć bez antybiotyku. Nie wiem, co robić, jestem sama z maluchami i nie wiem, co z nimi zrobię jak odbiorę ich z placówek. W planie mam brać Apap, płukać szałwią i psikać tantum verde, do tego będę cmokać Islę. Powinno być w miarę bezpiecznie, co?
 
Hej dziewczyny. Dzisiaj rano obudziłam się z wielkim bólem gardła, stanem podgorączkowym i totalnym rozbiciem. Byłam u lekarza, diagnoza: angina. Siedzę i płaczę, bo zupełnie nie wiem jak to leczyć, lekarz naprzepisywał mi w zasadzie tylko niewskazane substacje. Jedyny plus to to, że to nie bakteryjna angina, więc może uda mi się to jakoś wyleczyć bez antybiotyku. Nie wiem, co robić, jestem sama z maluchami i nie wiem, co z nimi zrobię jak odbiorę ich z placówek. W planie mam brać Apap, płukać szałwią i psikać tantum verde, do tego będę cmokać Islę. Powinno być w miarę bezpiecznie, co?
Polecam Argentin-T🙂
 
reklama
Hej dziewczyny. Dzisiaj rano obudziłam się z wielkim bólem gardła, stanem podgorączkowym i totalnym rozbiciem. Byłam u lekarza, diagnoza: angina. Siedzę i płaczę, bo zupełnie nie wiem jak to leczyć, lekarz naprzepisywał mi w zasadzie tylko niewskazane substacje. Jedyny plus to to, że to nie bakteryjna angina, więc może uda mi się to jakoś wyleczyć bez antybiotyku. Nie wiem, co robić, jestem sama z maluchami i nie wiem, co z nimi zrobię jak odbiorę ich z placówek. W planie mam brać Apap, płukać szałwią i psikać tantum verde, do tego będę cmokać Islę. Powinno być w miarę bezpiecznie, co?
Oby pomogło, myślę że sprezentuj na gardło nie mają dużego wpływu na ciążę...
Mnie za to rozłożyły zatoki, walczę od soboty. Gdy katar zaczął przechodzić to teraz strasznie kaszle 🫣 robię tylko inhalacje, nie byłam u lekarza ale coś myślę że jeśli się nie poprawi to będę musiała.
 
Do góry