reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2025

reklama
Czujecie już jakieś dolegliwości ciążowe? 🤔
ja właściwie żadnych no może.. wyczulony węch, brak apetytu na słodkie (nie patrze nawet w stronę słodkiego, a jestem strasznym łasuchem), delikatne pobolewanie jajników/brzucha, ból piersi (mam już mleko jak ścianę sutka 🙈 ale ja skończyłam karmić 6 Msc temu, więc może dlatego)
 
Hej dziewczyny. Dzisiaj rano obudziłam się z wielkim bólem gardła, stanem podgorączkowym i totalnym rozbiciem. Byłam u lekarza, diagnoza: angina. Siedzę i płaczę, bo zupełnie nie wiem jak to leczyć, lekarz naprzepisywał mi w zasadzie tylko niewskazane substacje. Jedyny plus to to, że to nie bakteryjna angina, więc może uda mi się to jakoś wyleczyć bez antybiotyku. Nie wiem, co robić, jestem sama z maluchami i nie wiem, co z nimi zrobię jak odbiorę ich z placówek. W planie mam brać Apap, płukać szałwią i psikać tantum verde, do tego będę cmokać Islę. Powinno być w miarę bezpiecznie, co?
nie martw się. Moja siostra w ciąży przyjmowała cały czas jakieś antybiotyki. Lekarze mówili, że bardziej niebezpieczna jest infekcja. Są też antybiotyki dozwolone w ciąży. Jeśli czujesz się niekomfortowo, zmień lekarza ale na pewno nie rezygnuj z leków bo nie leczona infekcja może mocno zagrażać dziecku!
 
Dziewczyny a myślałyście już do którego miesiąca/tygodnia bedziecie chciały pracować ? ( oczywiście liczymy że wszystko u wszystkich będzie dobrze )
 
reklama
Do góry