reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2025

Dziewczyny po prostu padałam. Zadzwoniłam właśnie do mojej przychodni ginekologocznej żaby się zapisać bo jestem w ciąży.. I wiecie na kiedy dostanę termin wizyty ? "10 września 2024r"
Pytam się kobiety jak ona to widzi że przyjdę w 3 miesiącu żeby lekarz widział mnie pierwszy raz....
Padłam
Omg….🤦‍♀️ 10 wrzesień …. A jakieś USG I trymestru ? Przecież to jest obowiązkowe … jak to możliwe że ktoś proponuje taki termin ? Wg OM u mnie to byłby 19 tydzień … to praktycznie połowa ciąży ….
ja też odczuwam takie zmęczenie, najchętniej miałabym kilka drzemek, szybko się męczę. A co do wizyty ja dzisiaj mam USG wg miesiączki 7+0 i mam nadzieję że coś kontretnego zobaczę, ostatnio tylko pęcherzyk.
trzymam mocno kciuki żeby widać było serduszko 😍✊
 
reklama
Omg….🤦‍♀️ 10 wrzesień …. A jakieś USG I trymestru ? Przecież to jest obowiązkowe … jak to możliwe że ktoś proponuje taki termin ? Wg OM u mnie to byłby 19 tydzień … to praktycznie połowa ciąży ….

trzymam mocno kciuki żeby widać było serduszko 😍✊
Maskara jednym słowem, nigdy nie miałam problemu aby się dostać na wizytę. Pani w restracji miała mnie w tyłku, stwierdziła że mam iść prywatnie. 😡
 
Serwus dziewczyny 😊 Jestem Ola, dzisiaj mam termin miesiączki, a na teście bladą kreskę. Wg OM to będzie 4+1, termin 24.02.2025r.
Mam na pokładzie dwóch synków, jeden luty 2021, drugi wrzesień 2022r.
1000007600.jpg
 
Maskara jednym słowem, nigdy nie miałam problemu aby się dostać na wizytę. Pani w restracji miała mnie w tyłku, stwierdziła że mam iść prywatnie. 😡
Jestem w szoku….🤯🤯🤯
Serwus dziewczyny 😊 Jestem Ola, dzisiaj mam termin miesiączki, a na teście bladą kreskę. Wg OM to będzie 4+1, termin 24.02.2025r.
Mam na pokładzie dwóch synków, jeden luty 2021, drugi wrzesień 2022r.Zobacz załącznik 1640922
Wow super 🤩 Gratulacje !!!
 
Omg….🤦‍♀️ 10 wrzesień …. A jakieś USG I trymestru ? Przecież to jest obowiązkowe … jak to możliwe że ktoś proponuje taki termin ? Wg OM u mnie to byłby 19 tydzień … to praktycznie połowa ciąży ….

trzymam mocno kciuki żeby widać było serduszko 😍✊

To niezgodne z prawem. W ciąży masz prawo do zapisu do specjalisty w ciągu 7 dni roboczych. Zgłoś to.
 
reklama
Do góry