reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2025

reklama
Dziewczyny czy teraz prenatalne są darmowe, kiedyś wiem ze były darmowe tylko dla kobiet po 35r.ż. ? Jakiś czas temu wiem że o tym mówili, ale jeszcze nie byłam zainteresowana tematem więc się nie skupiałam 😅
 
Macie może tak,że tak jakby kłuje Was raz na jakiś czas w okolicach jajnika z którego była owulacja?
W pierwszej ciąży miewałam raczej bóle jak na miesiączkę,ale takie kłucia sobie nie przypominam i zastanawiam się czy to normalne ?
Dwa dni temu tak miałam,wczoraj był spokój,a dziś znów się pojawia
 
reklama
@patka!97 ja dziś pytałam ginekologa właśnie o te kłucia tylko ja mam po obu stronach , mówił że to normalne , żebym się nie martwiła , że wszystko się rozciąga i może tak być . Wcześniej miałam bardziej po lewej stronie (akurat z tego jajnika była owulacja ), teraz już kłuje raz lewą strona raz prawa .
 
Do góry