reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2025

Czy któraś z Was bada jeszcze bete?

W czwartek było widoczne echo zarodka, a dzisiaj beta tylko 3100 (8 lipca 250). Wiem, że po przekroczeniu 1000 beta spada, ale w pierwszej ciazy w okolicach 6 tygodnia miałam już ponad 40 tysięcy...

Jestem trochę podłamana.
Beta nie spada, tylko wolniej przyrasta. Kurcze trochę niski wynik, sprawdź sobie jeszcze ze 2 razy jak ten przyrost wygląda
 
reklama
Kalkulator pokazuje nieprawidłowy przyrost (niecałe 40%) ale on nie bierze pod uwagę tego spowolnienia bety po przekroczeniu 1000.
mi sie wydaje , że w tym momencie ważniejsze już jest USG.
 

Załączniki

  • IMG_8265.jpeg
    IMG_8265.jpeg
    111,3 KB · Wyświetleń: 42
A jak u Was z mdłościami? Ja od wczoraj przeżywam jakąś masakrę, wczoraj calutki dzień ból głowy + właśnie mdłości. Dzisiaj już troszkę lepiej bo tylko rano miałam, za to takie że myślałam że bez wymiotów się nie obejdzie. Na szczęście się obeszło i hak zjadłam śniadanie to przeszło całkiem 🤭🤭 Z jednej strony masakra, a z drugiej cieszę się że te objawy są bo we wszystkich nieudanych ciążach nie było ich w ogóle 🥹🥹
ja póki co nie mam żadnych ale u mnie dopiero 5+1 może jeszcze wszystko przede mną choć mam cichą nadzieję że w tej ciąży będę czuła się dużo lepiej bo poprzednia nieźle dała mi w kość
 
Was też coś zakluje czasem ?tak po środku ? Nie wiem czy to jelita czy bardziej macica ..? Bo już mam czarne myśli .. biorę ten acard i clexane + progesteron besins ale boje się strasznie .
 
Was też coś zakluje czasem ?tak po środku ? Nie wiem czy to jelita czy bardziej macica ..? Bo już mam czarne myśli .. biorę ten acard i clexane + progesteron besins ale boje się strasznie .
Tak , też tak czasami mam . Nie mam bólu, tylko od czasu do czasu brzuch zakłuje .
 
reklama
A śpicie jeszcze na brzuchu czy już raczej unikacie takiej pozycji? Bo mi póki co się zdarza ale ze to dopiero początek to chyba jeszcze jest dopuszczalne
 
Do góry