reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2025

reklama
Kurde, ja od kilku dni mam ten problem ze jestem strasznie głodna, w brzuchu burczy a ja kompletnie nie mam ochoty jeść 🙄 Nawet jak myślę o ulubionych potrawach to mnie nie rusza 🫤 Jem tak po prostu, byle zjeść i nie czuć głodu, ale kompletnie bez żadnej satysfakcji
Możemy przybic piątkę. Mam tez dokładnie tak samo.
 
reklama
Dziewczyny, dla ktorych jest to druga/kolejna ciąża. Czy wy też od samego początku czujecie się jak balon? Uciskają mnie totalnie wszystkie spodenki/ spodnie. Masakra. W pierwszej ciąży do 26tc chodziłam w swoich ciuchach i nic nie było widać. Teraz jest tragedia..wszystko mnie ciśnie.
ja narazie nie, ale u mnie to 6 tydz
 
Do góry