Ja miałam 275%Dziewczyny. Czy jeśli przyrost bety wynosi ponad 180% to jest powód do nerwów ? Lekarz w czwartek


Powinna wzrastać min 66% co 48h.
Chodz na listopadowe mamusie

Dzień dobry...
Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.
Ania Ślusarczyk (aniaslu)
Ja miałam 275%Dziewczyny. Czy jeśli przyrost bety wynosi ponad 180% to jest powód do nerwów ? Lekarz w czwartek
ja nie moge znaleźć listopadowychJa miałam 275%jest dobrze
Powinna wzrastać min 66% co 48h.
Chodz na listopadowe mamusie![]()
Bo one są jeszcze nie przypięte u góry, zjedz niżej jak masz mamusiowe wątkija nie moge znaleźć listopadowych![]()
Bardzo mi przykro że musisz przez to przechodzićNie mam co się zapisywać . Poniedziałkowa beta 428. Wczoraj ból brzucha, plamienie - na USG nic nie widać . Dzisiejsza beta 196 … także po zawodach .
Bardzo mi przykroNie mam co się zapisywać . Poniedziałkowa beta 428. Wczoraj ból brzucha, plamienie - na USG nic nie widać . Dzisiejsza beta 196 … także po zawodach .
Trzymaj sięNie mam co się zapisywać . Poniedziałkowa beta 428. Wczoraj ból brzucha, plamienie - na USG nic nie widać . Dzisiejsza beta 196 … także po zawodach .
Tulę! Znam ten bólNie mam co się zapisywać . Poniedziałkowa beta 428. Wczoraj ból brzucha, plamienie - na USG nic nie widać . Dzisiejsza beta 196 … także po zawodach .