reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌸 Listopadowe mamy 2024🤰🌸

reklama
Jeszcze 7 dni do usg 😱 teraz to już zleci z górki 😊 piszcie dziewczyny kto ma w tym tyg wizyty bo chyba większość ma 😉 będzie to na pewno tydzień pełen wrażeń, aż nie moge sie doczekać 😁

U mnie dziś od rana lekkie mdłości, nie wiem czy to z głodu czy nie 😉 nie mam tez zbytnio apetytu wiec póki co o samej kawie. A co do kawy to pije jedną dziennie rozpuszczalną. Unikam wszystkiego co niedozwolone, a z kawą to myśle że jedna słaba jest w porządku.
W poprzedniej ciąży dietetyczka mi mówiła, że 1-2 kawy dziennie można normalnie pić, ale co z tego jak mi przestała smakować ;)
Ja mam wizytę we wtorek i USG w środę :)
Mi apka pokazuje 6+5 a mdłości żadnych i aż nie wiem, czy to dobrze, wręcz przeciwnie mam wrażenie, że mam wilczy apetyt. Jadłabym wszystko co pomidorowe.
U mnie 6+4 i też zero objawów, odkąd ogromna senność ustąpiła...
 
Poniedziałek 🤩 wreszzcie ostatnia prosta do wizyt

Ja dziś 6+1 i też jakoś mam mało tych objawów, ale chyba zazwyczaj atakują najmocniej po 7tc . Mdli mnie czasem ,ale lekko i nie narzekam bo dwie ciąże mialam pod tym wzgledem tragiczne do 20tc ciezko było funkcjonowac. Teraz miewam zgage , bolą cycki , jestem senna, ,czasem humorzasta , i czasem lekko mdli ☺️ no dobra, może nie mam ich mało, ale o małym nasileniu na pewno

A jak u Was z bolami podbrzusza? To mnie troche martwi bo w ogole mnie nie boli, ani troche. Tzn boli źle, nie boli też źle. 😅 ale pamietam,że miewałam takie bóle w obu ciążach a teraz nic, moze macica juz taka rozciagnieta że ma zapas luzu hehe 😅
 
Poniedziałek 🤩 wreszzcie ostatnia prosta do wizyt

Ja dziś 6+1 i też jakoś mam mało tych objawów, ale chyba zazwyczaj atakują najmocniej po 7tc . Mdli mnie czasem ,ale lekko i nie narzekam bo dwie ciąże mialam pod tym wzgledem tragiczne do 20tc ciezko było funkcjonowac. Teraz miewam zgage , bolą cycki , jestem senna, ,czasem humorzasta , i czasem lekko mdli ☺️ no dobra, może nie mam ich mało, ale o małym nasileniu na pewno

A jak u Was z bolami podbrzusza? To mnie troche martwi bo w ogole mnie nie boli, ani troche. Tzn boli źle, nie boli też źle. 😅 ale pamietam,że miewałam takie bóle w obu ciążach a teraz nic, moze macica juz taka rozciagnieta że ma zapas luzu hehe 😅
Hejka 😉 Zgadza się, w tym tygodniu większość z Nas będzie już spokojniejsza po wizytach.

Ja dziś chyba 6+2 i też nie mam raczej bóli podbrzusza. Najbardziej dokuczają mi cycki. Bolą całe, aż pod pachami jak przy nawale 😅 Mdłości brak. Senność max. Nie mogę wieczorem filmu dokończyć, bo padam. W dzień tak ok 10-11 też mam kryzys i oczy się zamykają. A humorki to mam całe życie. Rozchwianie emocjonalne jest ze mną cały czas 🤣
 
A dziś ma ktoś wizytę ? Bo chyba jutro wiem że ktoś miał mieć


W ogóle wiecie że już te co mają teraz pozytywne testy to już z terminem na grudzień są ? 😱 Zaraz sie grudniowe mamy otworzą....
 
Objawy moje na dzień dzisiejszy to:
Węch... normalnie czuje 10x intensywniej zapachy. I proszek do prania śmierdzi. I że ktoś pił alkohol to odrazu wyczuje.
Lekkie mdłości. (W poprzednich ciążach były wymioty a teraz 2x tylko wymiotowałam)
Senność w dzień a w nocy wstawanie i budzenie się i dziwne sny
Apetyt na coś, ale jak to zrobię to nie zawsze ze smakiem zjem
Humory... I płaczliwa jestem.
8+4 tc
 
Mój zestaw nowo zakupiony 🥲 dzieciaki podziębione i mnie też wzięło
 

Załączniki

  • 20240318_092059.jpg
    20240318_092059.jpg
    2,4 MB · Wyświetleń: 44
reklama
A dziś ma ktoś wizytę ? Bo chyba jutro wiem że ktoś miał mieć


W ogóle wiecie że już te co mają teraz pozytywne testy to już z terminem na grudzień są ? 😱 Zaraz sie grudniowe mamy otworzą....

Wizyta jutro. 7 tc
Od wczoraj ból podbrzusza delikatnie jak na 🐒 🤔 ale dokładnie jak są objawy to się martwimy jak ich nie ma również panikujemy eh 😵‍💫
 
Do góry