reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌸 Listopadowe mamy 2024🤰🌸

Hej,
Wcześniej was tu podglądałam a dziś postanowiłam się oficjalnie przywitać :) wczoraj byłam na wizycie, 6+2, serduszko bije. To moja pierwsza ciąża 🤰🏻 Od soboty męczą mnie mega mdłości, ale narazie nie chce iść na L4. O ciąży wie mąż i przyjaciółka, boję się narazie komuś więcej mówić, bo jeszcze jest wcześnie.
 
reklama
Cześć ja też dziś miałam wizytę. Kropek urósł i serduszko bije❤️ niestety nie wiem jaką ma długość bo mój lekarz przed prenatalnymi nie mierzy tylko na szybko sprawdza czy wszystko w porządku ale widzę, że urósł dużo. Dziś dostałam kartę ciąży i skierowanie na badania prenatalne 😀 trzymam kciuki za dobre wieści na Waszych wizytach ✊✊
Gratuluję i kiedy następna wizyta?
Patrzę na te wasze zdjęcia i każde usg inaczej wygląda 🙈
 
Hej,
Wcześniej was tu podglądałam a dziś postanowiłam się oficjalnie przywitać :) wczoraj byłam na wizycie, 6+2, serduszko bije. To moja pierwsza ciąża 🤰🏻 Od soboty męczą mnie mega mdłości, ale narazie nie chce iść na L4. O ciąży wie mąż i przyjaciółka, boję się narazie komuś więcej mówić, bo jeszcze jest wcześnie.
Gratuluję 🙂 mdłości z reguły mijają po 1 trymestrze 😅
 
reklama
Do góry