reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

🌸 Listopadowe mamy 2024🤰🌸

Ja myślę że jak po połówkowych będzie wszystko ok to będę patrzeć, niestety mam zbyt dużą świadomość ile rzeczy może pójść nie tak żeby wcześniej coś kupić
Rozumiem. Chyba ten stan to nieustające obawy 🙄ale jak tu nie myśleć i się nie stresować… ja mam ochotę już coś kupić, ale narazie się powstrzymuję
 
reklama
A jakie macie podejście do zakupów dzidziusiowych? Wpadacie w szał czy na spokojnie?
Wydaje mi się, że to stanowczo za wcześniej na zakupy. Ale wiadomo każdy robi jak uważa.

Ja mam wszystko po synku, więc będę raczej kupować jak coś bardzo mi się spodoba i jeżeli trafi się dziewczynka. Na pewno wtedy będą większe zakupy, bo te ubranka są piękne, a dla chłopców bieda straszna.
 
Ja poprostu tak się cieszę, że najchętniej bym już wszystko kompletowała 😂 ale staram się zejść na ziemię, bo różnie może być

Ja Cie rozumiem, to jest taka radość, ja zaczęłam dość wcześnie kompletować wyprawkę dla synka. W 5 miesiącu chyba kupiłam już wózek, bo cenowo się opłacało.
Niemniej jednak do tego 12tyg można się wstrzymać.
Przed 12tyg kupiłam jakieś bodziaki, żeby poinformować tak moją mamę o wnuku 😁

W tej ciąży nie mam zbyt wiele do kupowania. Jeśli będzie synek to dokupię tylko rożek, ręcznik i pieluchy. Jak będzie dziewczynka to dokupię trochę różu 😁

No i pewnie będę musiała pomyśleć o jakimś podwójnym wózku, ale to stwierdzę na koniec ciąży, oceniając czy starszy synek będzie potrzebował jeszcze wózka.
 
A to jest akurat absurd polskich szpitali. Mam lekarza, u którego leczyliśmy się w klinice niepłodności (szpital), jednak nie mają już referencyjności, jeśli chodzi o możliwość prowadzenia ciąży.
Rozumiem, szkoda bo pewnie masz zaufanie do tego lekarza. Ale jak polecił ci jakąś dobrą lekarkę to będzie napewno ok :)
 
Jest i mój mały bobas 🥰🥰🥰
Ma 6mm i bije mu serduszko 😊 ciąża z usg pokrywa sie z wiekiem OM 😊 no i dostałam l4 na miesiac głównie ze względu na rwe kulszową. I pytałam o tą matę do akupresury, moge leżeć bo to nie wpływa na bobasa , a skoro pomaga to jak najbardziej , z leków tylko moge apap 3x dziennie a to niewiele przy takim stopniu bólu. Po dotarciu do gabinetu sie popłakałam bo nie mogłam wytrzymać z bólu .

Co do wyprawki, ja to co rusz coś na necie przeglądam ,wózki zwlaszcza bo to najciezszy wybor, ale będę czekała jednak do 12 tyg i prenatalnych a potem nic i nikt mnie nie powstrzyma 😅 zreszta wyprawka to ogromne koszta i lepiej rozbić je w czasie, logiczne no nie? 😁
 

Załączniki

  • 20240322_140714.jpg
    20240322_140714.jpg
    1,9 MB · Wyświetleń: 81
Fajnie, że tyle tu dobrych wiadomości ostatnio😀

A jakie macie podejście do zakupów dzidziusiowych? Wpadacie w szał czy na spokojnie?
Prawie wszystko mam zostawione po córce, wszystkie większe graty neutralne, więc w razie czego tylko będę kupować część ubranek, jeśli by był chłopak albo jeśli coś bardzo bardzo mi się spodoba🙂
U nas statystyka wskazuje na córkę, chociaż może akurat trafił się jakiś jeden zabłąkany męski plemnik😆
 
Ja poprostu tak się cieszę, że najchętniej bym już wszystko kompletowała 😂 ale staram się zejść na ziemię, bo różnie może być
Absolutnie Ci się nie dziwię, to Twoja pierwsza ciąża ❤️ Ja też miałam taką chęć przy pierwszej. Przy drugiej też była radość i dzielenie się z bliskimi. Teraz jestem ostrożna ze względu na stratę. Trochę Ci zazdroszczę tego 😊
 
reklama
Do góry