reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌸 Listopadowe mamy 2024🤰🌸

Mam traumę po imbirze z poprzedniej ciąży. Miałam straszne mdłości i ginekolożka poleciła mi witaminy z imbirem. Jeżuniu, jakie ja miałam po nich chlustające wymioty, a potem wyczuwałam od samych drzwi sklepu, na której półce w markecie leży imbir.
Do tej pory nie przepadam za imbirem, chyba że gdzieś jest jedną z przypraw dodanych do potrawy.

Teraz też mam mdłości - nie zjem to jest mi niedobrze, zjem - też mi niedobrze. Zrobiłam sobie wczoraj do pracy sałatkę i nawet nie mogłam otworzyć pudełka, bo mnie mdliło na sam jej widok. Za to bagietka z pasztetem i pomidorem o 22 weszła jak złoto 😀
 
reklama
A był widoczny pęcherzyk? Lekarz był biegły w obsłudze usg? Może spróbuj pójść na cito do innego lekarza, skoro mocno się stresujesz 🤔
Lekarz biegły ale sprzęt taki sobie bo służy tylko do podglądu. Ważniejsze USG są w robione w innej placówce. Chciałam się zapisać na wizytę do innego lekarza prywatnie obdzownilam z 6 miejsc i nigdzie nie ma terminu, w jednym był za 460 zł powiedziałam im że to chyba żart za usg na którym chce sprawdzić tylko czy jest zarodek. Mam pakiet w medicover są wizyty do innych lekarzy ale nie wszyscy mają usg w gabinecie więc nie wiem do kogo uderzać
 
Lekarz biegły ale sprzęt taki sobie bo służy tylko do podglądu. Ważniejsze USG są w robione w innej placówce. Chciałam się zapisać na wizytę do innego lekarza prywatnie obdzownilam z 6 miejsc i nigdzie nie ma terminu, w jednym był za 460 zł powiedziałam im że to chyba żart za usg na którym chce sprawdzić tylko czy jest zarodek. Mam pakiet w medicover są wizyty do innych lekarzy ale nie wszyscy mają usg w gabinecie więc nie wiem do kogo uderzać
W babka medica przy arkadi są spoko lekarze I przeważnie codziennie termin na usg ciąży, koszt 220 ;)

Zapytaj na infolini czy masz w pakiecie refundację, jeśli tak to jak weźmiesz fv na badanie które masz w pakiecie to jakiś procent tej kwoty zwracają;)
 
Tutaj macie na temat szans na powodzenie ciąży w początkowym okresie. To z książki ,,książka o ciąży” Michał lipa i mamaginekolog. Bardzo polecam jest tam 600 str i jest wszystko
 

Załączniki

  • IMG_1176.jpeg
    IMG_1176.jpeg
    2,6 MB · Wyświetleń: 96
W babka medica przy arkadi są spoko lekarze I przeważnie codziennie termin na usg ciąży, koszt 220 ;)

Zapytaj na infolini czy masz w pakiecie refundację, jeśli tak to jak weźmiesz fv na badanie które masz w pakiecie to jakiś procent tej kwoty zwracają;)
O dzięki za info zobaczę, co prawda do okolic arkadi mam z 30km ale może jakby na jutro był termin to bym pojechała. Czyli 220 zł za usg i nie doliczają kolejnych kwot za wizytę?
 
Niee, tylko zapisz się na usg ciazy a nie na konsultacje
Są wizyty na jutro, zapisałam się na 13, tylko jak wczoraj był widoczny tylko pęcherzyk żółtkowy to nie wiem czy mi coś da ta wizyta, choć czytałam że zarodek pojawia się już 1-2 dni po pojawieniu pęcherzyka żółtkowego więc powinien być. I jutro będzie 6+5
 
reklama
Do góry