reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

🌸 Listopadowe mamy 2024🤰🌸

reklama
O widzisz mam podobnie . Mam mdlosci kak nie zjem , a jak juz mnie mdli to zjedzenie pomaga . Najgorzej doptowadzic sie do głodu 🤢

Ja mam dziś wizyte 🥰 zleci dziewczyny , dopiero pisałam że 2 tyg czekać musze na wizyte a to juz za 3h 🤩
trzymam kciuki!!!
Na mdłości jeszcze imbir pomaga, ja wyciskam w wyciskarce i daje sobie łyżeczkę na szklankę wody i pomaga. Jeśli chodziło o pregna vomit to one są na imbirze i bo nich to dopiero było mi nie dobrze.
Ja jeszcze podzielę się z wami pewnymi rozmyślaniami, w każdej ciąży miałam niską betę, test ciążowy wychodził dopiero po kilku dniach od spodziewanej miesiączki. A w tej ciąży test wyszedł pozytywny 5 dni przed dniem miesiączki i beta bardzo wysoka jak na mnie bo wyszła 48 (przed miesiączka ) w poprzedniej ciąży w dniu spodziewanej msc miałam betę 1 🙈 więc nie wiem co zwiastuje taka wysoka beta u mnie i brak zarodka w 6+3
ja nie mogę patrzeć na imbir :(
Mnie mdli jak jestem głodna, ale jak zjem coś nieodpowiedniego to mdli jeszcze bardziej. Ostatnie dni żyję na kanapkach z serem i gorzkiej herbacie 🙄



Chyba nie ma wyliczeń takiego ryzyka. To może się wydarzyć zawsze z przyczyn genetycznych lub bez przyczyny. Wydaje mi się, że nie ma co się stresować na zapas i pisać czarne scenariusze.
W poprzedniej ciąży czekaliśmy do 12tyg, bo byłam po poronieniu, teraz mam jakiś 7-8tydz i wiem tylko ja i mąż. Kuzynka z kolei poinformowała nas w 5 tygodniu i dla mnie to był szok, że powiedziała wszystkim tak wcześnie. Wiec to chyba zależy od Twojej gotowości.
mam tak samo, mnie nie mdli tylko w samym momencie jedzenia tego na czego myśl mnie nie zemdliło. U mnie wchodzi pizza, kanapki z serem, herbatniki i banan w czekoladzie 😂
 
Dziewczyny, a jak wygląda ryzyko zatrzymania się ciąży po uwidocznieniu akcji serca bobasa? Po wizycie zamiast się uspokoić boję się, że ciąża się zatrzyma i dowiem się dopiero za miesiąc (lekarz kazał mi przyjść dopiero za miesiąc🙈). Nie wiem czy na świętach mówić coś o ciąży, czy jednak się wstrzymać do 12 tyg 🙈
Nie mam pojęcia, czy są jakieś informacje na ten temat. W poprzedniej ciąży byłam na pierwszej wizycie chyba 6+5. Było wszystko ok, serduszko biło. Kolejna wizyta za 4 tygodnie i już akcji serca brak. Info, że zatrzymało się ok 7 tc, czyli zaraz po mojej wizycie 😢 Dlatego teraz nie mówię. Wie tylko partner i przyjaciółka. Powiem rodzinie po 1 prenatalnych.
 
Moja kruszyna wczoraj❤️
 

Załączniki

  • 20240322_111044.jpg
    20240322_111044.jpg
    687,4 KB · Wyświetleń: 98
Ja już też po wizycie, według lekarza jest 6+5 więc owu była później. Serduszko bije, wszystko jest dobrze, ale będę musiała znaleźć innego lekarza prowadzącego, dał mi kontakt do jakiejś babeczki i mam być spokojna.
 

Załączniki

  • Screenshot_2024-03-22-11-38-29-816_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2024-03-22-11-38-29-816_com.miui.gallery.jpg
    215,1 KB · Wyświetleń: 91
Cześć ja też dziś miałam wizytę. Kropek urósł i serduszko bije❤️ niestety nie wiem jaką ma długość bo mój lekarz przed prenatalnymi nie mierzy tylko na szybko sprawdza czy wszystko w porządku ale widzę, że urósł dużo. Dziś dostałam kartę ciąży i skierowanie na badania prenatalne 😀 trzymam kciuki za dobre wieści na Waszych wizytach ✊✊
 

Załączniki

  • adceb6a6-c66e-4e18-8009-96f2f4afe911.jpeg
    adceb6a6-c66e-4e18-8009-96f2f4afe911.jpeg
    97,4 KB · Wyświetleń: 88
reklama
Do góry