reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌸 Listopadowe mamy 2024🤰🌸

reklama
Hej, ja też po przyśpieszonej wizycie, bo bolał mnie brzuch, także wolałam sprawdzić. Kropek malutki ale ma już serce także to najważniejsze ❤️ następna wizyta za 2 tygodnie więc może już coś więcej zobaczę na USG. Termin porodu wg OM pokrywa się z tym z USG -26/27.11. Trzymam kciuki za wszystkie wizyty :)
 
Ostatnia edycja:
Dzień dobry! U mnie dzisiaj też 9+0 🥳 udało nam się ukryć ciążę, chociaż mój brzuch mógł wskazywać, że zjadłam kilka nadprogramowych dań 😅 nie było lekko, bo święta były wyjazdowe, a przy nocowaniu u rodziny ciężko odmawia się alkoholu 😅 natomiast cały powrót wieczorem do domu (jako kierowca) miałam mdłości i musiałam stawać 3 razy 🤢🙈 to bardzo zabawne, bo przez wizytę u rodziny byłam w całkiem spoko formie 🙈
a jak u Was? Uniknęłyście podejrzeń?😅
U mnie brzucha nie widać jeszcze, mdłości też nie mam, więc ciężko, żeby ktoś coś podejrzewal. Zwłaszcza, że ja raczej z tych nie pijących więc nawet jak alkoholu odmowie to nikogo to nie dziwi.😅
 
Ja już po wizycie , bobas urósł ma prawie 2cm, ale słabo było widać bo usg mi robił przez brzuch . Serduszko bije❤️ Jednak cukier wyszedł naczczo ciut wyżej i już cukrzyca🥲 Mam mierzyc cukier 2xdziennie. Prenatalne za 4tyg
Loo, a czemu przez brzuch? U nas co najmniej do 12tyg robia przezpochwowe, bo lepiej widac
 
Dziewczyny jak chodzicie teraz na te usg to spytajcie się lekarza o wymiar pęcherzyka żółtkowego, jestem ciekawa jakie wymiary mają
 
Dzień dobry! U mnie dzisiaj też 9+0 🥳 udało nam się ukryć ciążę, chociaż mój brzuch mógł wskazywać, że zjadłam kilka nadprogramowych dań 😅 nie było lekko, bo święta były wyjazdowe, a przy nocowaniu u rodziny ciężko odmawia się alkoholu 😅 natomiast cały powrót wieczorem do domu (jako kierowca) miałam mdłości i musiałam stawać 3 razy 🤢🙈 to bardzo zabawne, bo przez wizytę u rodziny byłam w całkiem spoko formie 🙈
a jak u Was? Uniknęłyście podejrzeń?😅

U mnie brzuszek jakiś jest ale nie wiem czy to jedzonko świąteczne czy już ciążowy 😂🤭 w miarę dobrze się czuje samopoczucie też okej pomimo mega zmęczenia jest super, z niecierpliwością czekam na wizytę ale dopiero za dwa tygodnie 🫥
 
Powodzenia na wizytach 😍
Ja dopiero 16.04 ale w piątek idę na badania czyli już coś się dzieje.
Dziś stuknął 9 tc 🥹
U mnie też dzisiaj 9+0 i też mam następną wizytę 16.04🙂

Dzień dobry! U mnie dzisiaj też 9+0 🥳 udało nam się ukryć ciążę, chociaż mój brzuch mógł wskazywać, że zjadłam kilka nadprogramowych dań 😅 nie było lekko, bo święta były wyjazdowe, a przy nocowaniu u rodziny ciężko odmawia się alkoholu 😅 natomiast cały powrót wieczorem do domu (jako kierowca) miałam mdłości i musiałam stawać 3 razy 🤢🙈 to bardzo zabawne, bo przez wizytę u rodziny byłam w całkiem spoko formie 🙈
a jak u Was? Uniknęłyście podejrzeń?😅
U mnie nikt nic nie zauważył, chociaż całą niedzielę byliśmy na sabacie rodzinnym u mojej babci🙂
Następna impreza rodzinna na początku maja i wtedy planujemy powiedzieć, bo już będę po prenatalnych.

Dziewczyny, robimy wątek prywatny? Coś myślicie? Dodajemy już zdjęcia z USG, a chyba nie chcemy by każdy je oglądał?:)
Chyba był taki pomysł, że czekamy aż wszystkie ciążę będą mniej więcej potwierdzone i wtedy działamy🙂
 
reklama
Do góry