reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌸 Listopadowe mamy 2024🤰🌸

Miałam dzisiaj wizytę ale bez USG i zapytałam się o alergię to powiedział, że rozumie mój ból ale tylko wapno i sól morska 😉
Ja mam alergię na koty i lekarz mi pozwolił brać Allegre. Z tym, że ja biorę jedna tabletkę tylko jak jadę tam gdzie one są. Teraz nie wzięłam, bo nie wiem jak to się ma przy braniu Acardu i Duphastonu no i było ostre kichanie 😬
 
reklama
Ja mam alergię na koty i lekarz mi pozwolił brać Allegre. Z tym, że ja biorę jedna tabletkę tylko jak jadę tam gdzie one są. Teraz nie wzięłam, bo nie wiem jak to się ma przy braniu Acardu i Duphastonu no i było ostre kichanie 😬
A to ja mam dwa koty w domu 😅 nie wiem, ja to obecnie się trochę boje cokolwiek brać bo dmucham na zimne, ale teraz miałam wizytę u takiego starego profesora, że tak powiem. Za tydzień w piątek mam u takiego młodego to zasięgnę drugiej opinii 😁

Dziewczyny, które chodzą do dwóch lekarzy np. prywatnie+NFZ, albo jakiś abonament+NFZ czy macie jedną kartę ciąży?
 
A to ja mam dwa koty w domu 😅 nie wiem, ja to obecnie się trochę boje cokolwiek brać bo dmucham na zimne, ale teraz miałam wizytę u takiego starego profesora, że tak powiem. Za tydzień w piątek mam u takiego młodego to zasięgnę drugiej opinii 😁

Dziewczyny, które chodzą do dwóch lekarzy np. prywatnie+NFZ, albo jakiś abonament+NFZ czy macie jedną kartę ciąży?
Ja jak chodziłam do medicover i prywatnie to miałam dwie karty ciąży, ale później posługiwałam się tą z medicover i w zasadzie ta z prywatnego nie była mi potrzebna.
 
Powodzenia na wizytach 😍
Ja dopiero 16.04 ale w piątek idę na badania czyli już coś się dzieje.
Dziś stuknął 9 tc 🥹

Dzień dobry! U mnie dzisiaj też 9+0 🥳 udało nam się ukryć ciążę, chociaż mój brzuch mógł wskazywać, że zjadłam kilka nadprogramowych dań 😅 nie było lekko, bo święta były wyjazdowe, a przy nocowaniu u rodziny ciężko odmawia się alkoholu 😅 natomiast cały powrót wieczorem do domu (jako kierowca) miałam mdłości i musiałam stawać 3 razy 🤢🙈 to bardzo zabawne, bo przez wizytę u rodziny byłam w całkiem spoko formie 🙈
a jak u Was? Uniknęłyście podejrzeń?😅
 
Ja już po wizycie , bobas urósł ma prawie 2cm, ale słabo było widać bo usg mi robił przez brzuch . Serduszko bije❤️ Jednak cukier wyszedł naczczo ciut wyżej i już cukrzyca🥲 Mam mierzyc cukier 2xdziennie. Prenatalne za 4tyg
 

Załączniki

  • 20240402_100630.jpg
    20240402_100630.jpg
    2,6 MB · Wyświetleń: 81
reklama
Do góry