reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌸 Listopadowe mamy 2024🤰🌸

nie wiem czy to wszystkie dziewczyny, bo jak to sprawdzic? ale widzę że jest już wątek grudniowy. Możemy założyć prywatny a ten wciąż będzie dostępny i tak, więc jak ktoś dołączy to się potem doda. Napisze do admina bo pewnie i tak tworzenie prywatnego trochę potrwa :)

Może najpierw warto zebrać listę chętnych i dopiero napisać do Ani?
 
reklama
U mnie też dzisiaj 9+0 i też mam następną wizytę 16.04🙂


U mnie nikt nic nie zauważył, chociaż całą niedzielę byliśmy na sabacie rodzinnym u mojej babci🙂
Następna impreza rodzinna na początku maja i wtedy planujemy powiedzieć, bo już będę po prenatalnych.


Chyba był taki pomysł, że czekamy aż wszystkie ciążę będą mniej więcej potwierdzone i wtedy działamy🙂

Więc czekamy razem ✊🏼🤞🏼🍀
 
Cześć. Oby tym razem było wszystko dobrze, uważaj i dbaj o siebie, zwłaszcza, ze bardzo szybko po poronieniu zaszłaś w kolejną ciążę.
No i widzę, że nie tylko u mnie taka duza różnica wieku. Moja pierwsza córka właśnie skończyła 11 lat🙂

Hej. Mówiliście córce o ciąży? Ja w listopadzie powiedziałam synowi od razu po zrobieniu testu, a teraz jeszcze nie wie. Zresztą o wiele mniej osób teraz wie, jestem ostrożniejsza. W święta moja mama i babcia się domyśliły gdy zobaczyly mój brzuch. Trochę przytyłam w tamtej ciąży, która straciłam,potem po stracie dużo jadłam ze smutku i teraz ze stresu też jem.
 
Dziewczyny, czy któraś się zna, czy taki wynik jest ok, czy nie?

Wam też tak spada Tsh w ciąży? W poprzedniej na początki miałam 0.3, teraz mam już 0.24. Oczywiście mam już umówionego Endo i będę pod jego kontrolą.
 

Załączniki

  • 2d772615-36ea-4701-b180-e864f80dbe27.jpeg
    2d772615-36ea-4701-b180-e864f80dbe27.jpeg
    21,1 KB · Wyświetleń: 60
Boze ja dziś mam kolejny zjazd silowy, tez macie tak czasem że ciezko wstac i cos zrobic? Odkad wrocilam od lekarza to leże i a to drzemka a to po prostu leże, nie mam siły totalnie dziś. Wczoraj byłam na 3 dłuższych spacerach a dziś dosłownie słabo mi. Nie wiem czy to ten cukier, mierzyć będę od jutra bo dzis i tak mi nic nie da . I nie mam apetytu ,wciskam jedzenie na siłe . Czuje sie jak by mnie walec rozjechał. 🥹

Ja też mam córki 11 i 7 i mąż chciał by już powiedzieć, a ja chce poczekać do prenatalnych. Nie chce im potem łamać serca bo wszystko już rozumią i wole im oszczędzić rozczarowań. A że moje córki muszą być pierwsze , to i reszta musi czekać 😅 przy drugiej ciąży mówiliśmy wcześniej,ale starsza córka miala 3 lata i nie rozumiała wszystkiego. Teraz obie są cwaniary, może coś podejrzewają kto wie. Ogólnie wiedzą że mama leży bo bolą ją plecy 😅
 
Cześć,to ja się przywitam, bo czytam Was od prawie 4 tygodni,odkąd zrobiłam test,ale do tej pory nic nie pisałam,ponieważ w styczniu straciłam ciążę w 12 tygodniu + 5.
Dziś 7 tydzień + 2. W czwartek miałam USG,widać było serduszko a od piątku nastąpił u mnie zanik mdłości, więc się przeraziłam i czwartkową wizytę przełożyłam na dzisiaj. Serduszko bije. Trudna jest dla mnie ta ciąża emocjonalnie. W listopadzie obdzwonilam całą rodzinę i znajomych a potem w styczniu ciężko mi było informować że już nie jestem w ciąży.
Mam 35 lat i 15 letniego syna. Mam nadzieję, że teraz wszystko się ułoży.
Ps. Chętnie dołączę do wątku prywatnego.
Hej a wiadomo z jakiego powodu strata?
 
reklama
Do góry