reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

🌸 Listopadowe mamy 2024🤰🌸

reklama
Ja się witam w klubie. Ale u mnie chodzi oczyszczacz, dbam o częstą zmianę rzeczy i póki co staram się nie brać żadnych kropli ani tabletek. Jak nie wiedziałam, że jestem w ciąży to zaczęłam się odczulać, ale odstawiłam tabletki w dniu pozytywnego testu. Najgorzej będzie jak ruszą trawy 🥺

Ja to nadal żadnych objawów ciąży, poza zmęczeniem i okropnymi wzdęciami. Pogorszyła mi się też cera, ale to może przez stuczny prog.. możliwe, że wygrałam tą pulę w genach bo mama mówiła, że ona jedynie miała zgagę na końcu ciąży i moja siostra też się super czuła, więc liczę, że nadal będzie wszystko dobrze i dzidzia prawidłowo się rozwija 😉
Ja to samo robie ale mnie nic nie uchorni przed tym a wyszłam tylko na 1h na dwór, narazie sola fizjologiczna przeżywam, teraz cały tydzień ma padać to trochę spokoju będzie;D
 
Cześć dziewczyny 😁 mi się udało przełożyć wizytę z następnego czwartku na najbliższy - także szybciej pójdę z moimi bakteriami w moczu na konsultację 😅 tak jak zaleciłyście - dużo piję (objawów nadal żadnych). Wezmę koniecznie numer telefonu od gin, żeby już następnym razem takich stresów nie było😅
 
Ja jak byłam w czwartek na badaniach to już o 5 musiałam siknąć bo nie mogłam wytrzymać i probke watawiłam do lodówki 😅

Ja o 9.00 wizyta 🫣 ciesze sie i boje 🥹
Ja na 14. Mam stresa, bo jednak to pierwsza wizyta.
Wiecie, takie potwierdzenie, że nic sobie nie uroiłam🙈
Daj znać po!
 
reklama
Ja to samo robie ale mnie nic nie uchorni przed tym a wyszłam tylko na 1h na dwór, narazie sola fizjologiczna przeżywam, teraz cały tydzień ma padać to trochę spokoju będzie;D
Miałam dzisiaj wizytę ale bez USG i zapytałam się o alergię to powiedział, że rozumie mój ból ale tylko wapno i sól morska 😉
 
Do góry