reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

reklama
Ja pije wodę mineralną plus cytryna albo sok z cytryny niby prawdziwych i że bez żadnych dodatków:)
Ja jak za szybko zejdę z łóżka to mnie kluje po prawej stronie tak piskliwie wręcz:/
Mam wizytę o 18 mam nadzieję że będzie wszytko wporzadku:)
Powiem wam że ostatnio u gin miałam 11t3d i tak pytałam o to przez brzuch usg i wiecie co ,tak musiała naciskać że mnie to bolało i sama prosiłam o usg dopchwowe tak było wygodniej mi nawet przy moim wszystko zrobiła i jakoś wrażenia na nim to nie zrobiło:)

Dziś prenatalne więc już chyba przez brzuch:) wy mialyscie przez brzuch prenatalne ?
Prenatalne przez brzuch i wczoraj też już tylko przez brzuch. Tzn wcześniej badanie ale bez usg.

Ja pije sama wodę bo na cytrusy mam uczulenie :(
 
Z tą kawą pewnie macie rację, ale jakoś nie mogę się zmusić do niej.
Czuję się paskudnie, do tej pory w łóżku, nie mam na nic ochoty, ale coś trzeba zjeść.
Boję się wstać bo nawet jak leżę to mi się w głowie kręci
 
Ja tez mam niesamowite sny w ciazy. Takie że budzę męża w nocy i pytam go czy to prawda czy nie[emoji12]

Jeszcze a propos zapeszania. Ja może się wyluzuje zakupowo po połówkowych, ale jeśli nie, to w sierpniu chyba zacznę, bo tak w 6 miesiącu to już chyba wypada coś kompletować. Poza tym musimy zrobic mały remont, odmalować pokój. Trochę to zajmie.

Ja w lipcu będę już w 6 miesiącu :) Sierpień bedzie 7 już :o I tez myślę, żeby zacząć w lipcu pomału...


Dziękuję :) Niby potwierdzone, no bo żeby dwóch się mylilo to chyba niemożliwe ;) jakoś trudno mi sobie wyobrazić że będę miała synka [emoji16] ale w sumie tak jak mówiłam: najwspanialsza na świecie córeczkę już mam to nie mogłam mieć drugiej ;)
Niezmiennie od 5 lat- od pierwszej ciąży mówiliśmy że synek to Nikodem. Aż mi się już trochę znudziło [emoji28] no ale póki co żadne imię nie podoba mi się bardziej ;)

Mi tak się Adam podobało w 1. ciąży dla synka, ale mąż nie chciał. Długo mi się podobało, aż przestało gdy zaszłam w ciążę :laugh2: I znowu nie mam imienia :D Mi jest ciężko sobie wyobrazić, że miałabym mieć teraz córkę, więc doskonale rozumiem twoje uczucia :tak:

Ja pije wodę mineralną plus cytryna albo sok z cytryny niby prawdziwych i że bez żadnych dodatków:)
Ja jak za szybko zejdę z łóżka to mnie kluje po prawej stronie tak piskliwie wręcz:/
Mam wizytę o 18 mam nadzieję że będzie wszytko wporzadku:)
Powiem wam że ostatnio u gin miałam 11t3d i tak pytałam o to przez brzuch usg i wiecie co ,tak musiała naciskać że mnie to bolało i sama prosiłam o usg dopchwowe tak było wygodniej mi nawet przy moim wszystko zrobiła i jakoś wrażenia na nim to nie zrobiło:)





Dziś prenatalne więc już chyba przez brzuch:) wy mialyscie przez brzuch prenatalne ?

Trzymam kciuki za prenatalne! Będzie wszystko ok na pewno!:tak: Prenatalne miałam przez brzuch, mój później jeszcze robił 13+5 dopochwowo, bo sprawdzał szyjkę (mówiłam mu o kłuciach).

Z tą kawą pewnie macie rację, ale jakoś nie mogę się zmusić do niej.
Czuję się paskudnie, do tej pory w łóżku, nie mam na nic ochoty, ale coś trzeba zjeść.
Boję się wstać bo nawet jak leżę to mi się w głowie kręci

To bardzo niedobrze :( Leż i zjedz coś.. cokolwiek i napij się koniecznie. Może osłabiona jesteś?
 
Ja pije wodę mineralną plus cytryna albo sok z cytryny niby prawdziwych i że bez żadnych dodatków:)
Ja jak za szybko zejdę z łóżka to mnie kluje po prawej stronie tak piskliwie wręcz:/
Mam wizytę o 18 mam nadzieję że będzie wszytko wporzadku:)
Powiem wam że ostatnio u gin miałam 11t3d i tak pytałam o to przez brzuch usg i wiecie co ,tak musiała naciskać że mnie to bolało i sama prosiłam o usg dopchwowe tak było wygodniej mi nawet przy moim wszystko zrobiła i jakoś wrażenia na nim to nie zrobiło:)

Dziś prenatalne więc już chyba przez brzuch:) wy mialyscie przez brzuch prenatalne ?
Ja mialam przez brzuch ;)
 
Dziewczyny dzisiaj czuje sie fatalnie. Jest mi nie dobrze, boli mnie glowa i jestem jakby taka na kacu. Ostatnio juz w miare dobrze sie czulam. Kurcze to 15 tydź. I powinny juz mijac te zle samopoczucia..
 
Widzę dziewczyny, że nie tylko ja mam problem z piciem. Staram się, ale nie wiem czy ok pół litra wody wypije :-( :( i również przez to ból głowy i spierzchniete usta.
Płomyk mam podobnie z ubrankami, mieliśmy kiedyś sklep z ubrankami niemowlęcy i co nieco nam zostało więc troszkę wyprawki do przodu :happy: właśnie też z Ewy Klucze.
Miłego dnia :) i powodzenia na wizytach ;)
 
reklama
Do góry