reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Powodzenia na dzisiejszych wizytach.

Onaonaona też mnie irytują takie osoby. Ale cóż zrobić...

Dziś samopoczucie fatalne, ciśnienie niskie(92/56) i ten bolący kark. Po wczorajszych wymiotach jestem bardzo osłabiona.
Dziś mam wizytę z synem u kardiologa i nie wiem czy nie przełożę, bo na chwilę obecną nie jestem wstanie prowadzić auta. Wizyta o 16, więc jest jeszcze chwila,może mi przejdzie.

Niskie masz to ciśnienie... Miewam takie przed ciążą, jednak w ciazy zwykle mi się normuje...Może pij zwykłą czarną kawę?
Jak się czujesz?

W ogóle oglądałam wasze brzuszki wczoraj i niektóre z was juz maja takie fajne piłeczki. A u mnie dalej nic... a przynajmniej niewiele, ze nawet nie jestem w stanie stwierdzić czy to te dodatkowe 1,5 kg czy dziecko.

Hhehe, widzisz, ja jutro zaczynam 17tydzień, piłeczkę mam, choć na wadze nie wiem czy z kg jest... :) :cool2: Jak pierwsze dziecko to tak bywa, mi wyskoczył w okolicy 19-20tygodnia dopiero taki widoczny :p

@Dita_333 ja w takim małym sklepiku z ubraniami i zabawkami i mam np. Firmę "ewa klucze" i "makoma". Tą pierwszą można też dostać w sklepach świat maluszka (czy jakoś tak) i mają fajna bawełnę i wyraziste kolory a ta druga ma spokojniejsze kolory ale bawełnę sami produkują. :tak:

Dziewczyny co mi się dzisiaj śniło to dalej w szoku jestem
Urodziłam dziewczynkę w 20 tyg (?!) i zostawiłam swojego chłopa żeby w szpitalu siedział a sama pojechalam gdzieś pod namiot haha i nam to dziecko zabrali do pogotowia opiekuńczego a później jeździliśmy żeby nam dziecko oddali i tak aż ona dorosła była a my dalej po sądach jeździliśmy bo nie chcieli nam jej oddać... Obudziłam zalana potem dosłownie. :errr:

O to fajnie, masz, bo dobra bawełna i ciuszki będziesz miała pod ręką dla bobasa ;)
Sny w ciąży takie są... Dość, że barwne, kolorowe - takie żywe, to jeszcze mega dziwne :oo::rofl2:
Czasami mam wrażenie, że nie śnię, a film oglądam hahahaa :laugh2:
 
reklama
Ja tez mam niesamowite sny w ciazy. Takie że budzę męża w nocy i pytam go czy to prawda czy nie[emoji12]

Jeszcze a propos zapeszania. Ja może się wyluzuje zakupowo po połówkowych, ale jeśli nie, to w sierpniu chyba zacznę, bo tak w 6 miesiącu to już chyba wypada coś kompletować. Poza tym musimy zrobic mały remont, odmalować pokój. Trochę to zajmie.
 
Czyli to co wstępnie dyndalo tak pozostało? :) super cieszę się!!! I że wszystko dobrze;)
Wiecie że ja jeszcze serca nie słuchałam ani razu? To normalne ?
A choćby kilka sekund bym chciała:(
Boziu kochana zostaw mi to dyndajace coś na chłopca:)
I nie zabieraj:)
Pierwszy raz serduszko słuchaliśmy na prenatalnych. Teraz są takie wytyczne że niby dopiero od któregoś tc słucha się serca. Mama ginekolog o tym kiedyś pisała.
No dynda jak dyndalo. Mimo że mamy piękne foto wskazujące na płeć to lekarz jeszcze asekuracyjnie powiedział że na tym etapie jeszcze może się mylić ;) trzymam kciuki za Twoja wizytę :)
 
Gratuluję już potwierdzonego synka :D Będzie Nikoś?

Dziękuję :) Niby potwierdzone, no bo żeby dwóch się mylilo to chyba niemożliwe ;) jakoś trudno mi sobie wyobrazić że będę miała synka [emoji16] ale w sumie tak jak mówiłam: najwspanialsza na świecie córeczkę już mam to nie mogłam mieć drugiej ;)
Niezmiennie od 5 lat- od pierwszej ciąży mówiliśmy że synek to Nikodem. Aż mi się już trochę znudziło [emoji28] no ale póki co żadne imię nie podoba mi się bardziej ;)
 
Mama Zuzi i Antosia
Koniecznie wypij kawę. Miewam teraz takie ciśnienie i tylko kawa mnie wtedy ratuje.
 
Dziewczyny jak Wy odpowiadacie na kilka postów za jednym razem? Ja nie umiem zacytować więcej niż jeden ;)

Aaaa pytałam wczoraj mojego gina o te bóle głowy i potwierdził że to może być spowodowane tym że zbyt mało pije. I w sumie od kiedy się pilnuje z piciem to jest dużo lepiej.

I okazało się że moja waga... Poszła w dół. Ważę mniej niż przed ciąża. Na ostatniej wizycie miałam ponad kg na plusie a teraz spadłam poniżej startowej wagi. Tym bardziej trudno mi uwierzyć skąd ten brzuch [emoji28]
 
A u mnie nie było rogali, muszę zajechać do innej biedronki :/
One są w ofercie od 18.05 do końca maja lub do wyczerpania zapasów, więc może zabrakło? Życzę, żeby w innym sklepie się poszczęściło :)

Dziewczyny jak Wy odpowiadacie na kilka postów za jednym razem? Ja nie umiem zacytować więcej niż jeden ;)

Aaaa pytałam wczoraj mojego gina o te bóle głowy i potwierdził że to może być spowodowane tym że zbyt mało pije. I w sumie od kiedy się pilnuje z piciem to jest dużo lepiej.

I okazało się że moja waga... Poszła w dół. Ważę mniej niż przed ciąża. Na ostatniej wizycie miałam ponad kg na plusie a teraz spadłam poniżej startowej wagi. Tym bardziej trudno mi uwierzyć skąd ten brzuch [emoji28]
Ja klikam przy postach które chcę cytować "+ cytat", a później w okienku do pisania odpowiedzi wciskam "insert quotes" :)
Od zbyt małej ilości wody jeszcze usta mogą pierzchnąć. Jak już to czuję to piję więcej, bo w następnej kolejności dochodzi mi właśnie ból głowy jak Tobie.
 
reklama
One są w ofercie od 18.05 do końca maja lub do wyczerpania zapasów, więc może zabrakło? Życzę, żeby w innym sklepie się poszczęściło :)


Ja klikam przy postach które chcę cytować "+ cytat", a później w okienku do pisania odpowiedzi wciskam "insert quotes" :)
Od zbyt małej ilości wody jeszcze usta mogą pierzchnąć. Jak już to czuję to piję więcej, bo w następnej kolejności dochodzi mi właśnie ból głowy jak Tobie.
Nie mam funkcji + cytat... :/

A widzisz od kilku dni mam tak spierzchniete usta że masakra. Ale u mnie litr wody dziennie to sukces... :/
 
Do góry