reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2022

reklama
Widzisz kurczę mogłam zaznaczyć na poczatku, xe chodzi mi o dlugie paznokcie i rzucający się kolor w oczy. A także o mocny makijaż(gdzue jak widzisz kobitę bez niego inie poznajesz. Nie pisałam o paznokciach nude ;) bo tych nie widać. Chodzi mi o rażący kolor w oczy :) i szpony. Np koleżanki mojej corki chodzą w czerwonych także wiesz 🤪. Tak samo jak z makijażem gdzie widzisz, ze to ta sama osoba. A makijaż którego nie widać jest ok(tylko jak ich skóra wydziela tyle sebum to po co mają sobie pory zapychać). A co zbaczy 15 latka wygladająca na 15no otóz to, że patrzysz na nią i nie zastanawiasz się ile ma lat 😜. Ale jak już Ci pisałam Ty widzisz swoje dziecko i pozwalasz na to co dla Ciebie jest akceptowalne. Jak wczesniej napisałam nie krytykuję. Kazda z nas ma jakieś zasady.
Właśnie, tu nikt nie widział mojej córki i może wyobrażenie o rzęsach i paznokciach bylo właśnie takie. A te rzęsy co ma są bardzo subtelne, naturalne. Paznokcie tez. W końcu gra w koszykówkę w szkolnej drużynie. To jako sportowiec nie może mieć długich.
Mojej nikt w sklepie by nie sprzedał alkoholu 😂😂😂 wyglada młodo i naturalnie
 
Właśnie, tu nikt nie widział mojej córki i może wyobrażenie o rzęsach i paznokciach bylo właśnie takie. A te rzęsy co ma są bardzo subtelne, naturalne. Paznokcie tez. W końcu gra w koszykówkę w szkolnej drużynie. To jako sportowiec nie może mieć długich.
Mojej nikt w sklepie by nie sprzedał alkoholu 😂😂😂 wyglada młodo i naturalnie
Ale kurczę chyba nikt tu nie oceniał wyglądu Twojej córki. Przecież żadna z nas jej nie widziała. Ja pisałam na co moim bym nie pozwoliła, bo takie mam zasady.
Mimo, że piszesz, że rzęs subtelne i naturalne u mnie by nie przeszły, ale jak mówiłam każda z nas jest inna. :)
Ja jestem tez z tych co uważają, że piękno leży w naturalności.
 
Ale kurczę chyba nikt tu nie oceniał wyglądu Twojej córki. Przecież żadna z nas jej nie widziała. Ja pisałam na co moim bym nie pozwoliła, bo takie mam zasady.
Mimo, że piszesz, że rzęs subtelne i naturalne u mnie by nie przeszły, ale jak mówiłam każda z nas jest inna. :)
Ja jestem tez z tych co uważają, że piękno leży w naturalności.
Czyli na starość zmarszczki i siwe włosy. Brak depilacji ? Zero makijażu. Perfumy tez nie są naturalne, bo naturalny jest zapach potu 😂😂😂
 
A mi się niektóre tatuaże podobają i kiedyś myślałam, że sobie zrobię. Myślałam nawet nad wzorem, jakimś delikatnym. Później mi to jakoś przeszło, mogę podziwiać u innych. Ostatnio stwierdziłam, że mam 1 tatuaż przecież: bliznę po cc.

Widziałam, że kobiety sobie wokół blizny robią tatuaż 🙃

I kiedyś w jakimś dziwnym programie tv o naprawianiu tatuaży widziałam jak próbują naprawić tatuaż na klacie u kobiety z napisem jakiegoś wybranka. Historia była taka, że kobieta poznała faceta przez neta, chcieli się spotkać. Facet powiedział, że się spotkają, ale pod 1 warunkiem: ona ma sobie wytatuować jego imię na klatce piersiowej. Była w nim tak zakochana, że to zrobiła. A potem ją wystawił. Najpierw trauma. Po latach chciała usunąć, nikt nie chciał się podjąć, bo technicznie jakiś problem. W programie coś jej tam nadrysowali czy jak to nazwać.
 
Czyli na starość zmarszczki i siwe włosy. Brak depilacji ? Zero makijażu. Perfumy tez nie są naturalne, bo naturalny jest zapach potu 😂😂😂
To już fajne nie jest jak dogryzasz... mówię o naturalności dziecięcej. Przecież ja się maluje i stosuję wszystkie te rzeczy co Ty !! Chodzi tylko o odpowiedni wiek.
Póki mnie siwe nie dotyczą to o tym nie myśle, ale jak bedą przeważały to będę farbować.
Edit:
I tak zmarszczki zaakceptuję. Botoks, operacje uważam za fanaberię ;)
 
Jestem ciekawa co by powiedział mój mąż gdyby córka któregoś dnia chciała mieć rzęsy robione w wieku 16 lat. On generalnie chyba nie do końca czai co to za "zabieg", pewnie by się mnie zapytał. A druga kwestia, że jak widzi kobiety, które mają tzw łuki triumfalne i cholernie obrzydliwe sztuczne rzęsy, to się krzywi. Ale wiadomo, że nie o tym gadamy 🙃
 
reklama
Generalnie dążę do tego by dowiedzieć się gdzie jest granica. I od czego zależy. Czy tylko to granica w naszych głowach ? W stereotypach?
Granica chyba jest tam, gdzie dany rodzic ją postawi. I nie należy moim zdaniem komentować, że ktoś pozwala na za mało/za dużo. Każdy robi, co uważa. Podobnie jak staramy się tutaj nie oceniać nawzajem, że np ktoś karmi mm, a ktoś inny szczepi na co się da... (Luźne przykłady, nie wytykam nikogo)
 
Ostatnia edycja:
Do góry