reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

Jestem dziś padnieta, nie wiem co z moim..juz chyba jedzenie obstawiam.. Wczoraj jak usnelam to maz nie mógł mnie dobudzic, bym się polozyla, rozebrala etc.. No czuje się taka wypruta przez te ostatnie noce i poranki ze szok..do tego dalej mega mdłości i wymioty, wymiekam..

Linka.. Zrobisz tak, jak serducho Ci podpowiada. Niespodzianka tez nie jest zła. Ty chyba masz sporo rzeczy po chlopakach? To na sam początek neutralne ciuszki a jak się urodzi to wtedy zakupy ewentualne dla dziewuszki. Z drugiej strony zastanów się, czy aż tyle wytrzymasz?

Mama czwórki, powodzenia z papierami!

Aob, co do szczepień to wiesz..ja mam negatywne podejście do tego a tych pl szczepień to juz w ogole nie rozumiem.
 
reklama
Współczuję tego zwolnienia przecież normalnie że jak mąż w pracy to musisz chleb kupić.

A mnie dzisiaj jakas niemoc ogarnęła, a muszę iść na spacer z Julem i po zakupy na pulpety.
A mój mały mnie dzisiaj wyjątkowo wkurza, dobrze ze mąż po 4 będzie.

Dziewczyny mam pytanie do tych co o 500+skladaly najlepiej na 1 dziecko z tym kryterium dochodowym. Ja złożyłam przez stronę banku. Ale była opcja żeby dodać załączniki q nie dodałam żadnych. I tam jest zaznaczone że niby dochody za 2014 rok ale z uwzględnieniem obecnej sytuacji czyli my np oboje nie mieliśmy w 2014 dochodów a teraz oboje mamy umowy o pracę i nie wiem czy powinnam to załączyć gdzieś i ew gdzie się dowiedzieć w sensie gdzie ten wniosek mógł pójść, bo nigdzie jakiejś sensownej informacji nie ma i już głupia jestem. No i może ktoś się orientuje czy jeżeli uwzględniają obecny dochód to kwotę z umowy czy faktyczne ostatnie wypłaty czy średnia z tego roku? Pytałam już księgowej i każdy mówi co innego


A j i jeszcze pytanie ja czasem coś zrobię przez sen i nie pamiętam no i nie wiem czy dziś jak rano wstałam siku wzięłam luteine ni nie pamiętam czy to było dziś rano czy wieczorem i teraz nie wiem czy powinnam wziąć czy ominąć w sensie czy lepiej za dużo czy za mało
 
Witam Was dziewczyny :)

Wybaczcie, ze nie czytalam o czym teraz pisalyscie :) ale mam takie pytanie, czy jecie jajka na miękko? Jesli tak, to ile je gotujecie itp. ?
 
Olita ja jem nalogowo prawie że codziennie na śniadanie dwa bo mnie nie mdli. Najczęściej mam wiejskie od mamy sąsiadki ale czasem i takie że sklepu. Od zagotowania wody 4.5-5.5 w zależności od wielkości. Mój mąż gotuje. I są takie że białko całe ścięte a żółtko normalnie płynne a nie ścięte trochę.
 
Hej dziewczyny dawno mnie nie było:-( mam nadzieję, że teraz trochę tu zostanę :-) przez ten czas co mnie nie było dorobilam się bólu w podbrzuszu, plamien,wizyty na IP,a teraz luteiny i Duphatsonu. Świetnie prawda:mad: no i L4 na które nie mogę iść i nie wiem co zrobić :-( nie mogę iść, bo jesteśmy we dwie, nowa się dopiero szkoli. A tu praca po 13 godzin :-(
 
No hej venuss faktycznie Cię nie było, dobrze że sytuacja opanowana. A ciężka masz to prace? Może skroc sobie godziny żeby ona dłużej zostawala albo wcześniej przyszła. Ja już się przekonałam że zdrowie ważniejsze i maluszek i odpuscilam pracę.
 
Ja tez jem jajka na miękko !! Teraz to mój nałóg... Jaja na miękko i ..pasztetowa :/ wiem, niby niezdrowe, ale ciąża ma swoje prawa i zachcianki:):)

Venus ciąża najważniejsza, skoro masz sie oszczędzać, to lepiej nie ryzykować:)

Synek juz lepiej, dzis od rana juz ogarnął świnki morskie, zaraz ruszamy do wymiany wody w jedno akwarium;) Dziewczynki swietnie sie bawią,a ja tylko sie zastanawiam co na obiad bo nic nie przygotowałam!
Ale mam straszna ochotę na mielone, wiec pewnie je zrobię, do tego ziemniaki, sałatka z mlecza znowu .. Gorzej z zupa, nie mam pomysłu ani składników, muszę do sklepu sie wybrać:/


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
reklama
Nie próbuje nawet wszystkiego nadrobić, bo nie dam rady :-) W każdym razie witam wszystkie nowe mamy :-) i oczywiście pozostałe:-)
Czy sytuacja opanowana to się okaże. Póki co 10 tydzień leci. Plamienia jeszcze są tylko juz nie boli. Duphatson biorę dopiero 3 dzień zobaczymy co dalej. Ach z tą moją pracą to ciężki temat. W domu źli,że jeszcze idę, a ja tłumaczę, ale nie wiem ile jeszcze dam radę. Chciałabym chociaż do końca miesiąca. Zobaczymy. W niedziele na IP widziałam mojego małego człowieczka. Nawet było przez moment widać jak ruszyło rączką lub nóżka. Normalnie myślałam, że ze szczęścia się poplacze :-) Nieduże to moje maleństwo, bo ma tylko 3,3 cm :-) ale serduszko pięknie biło. Oby wszystko było ok.
 
Do góry