reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

To gp zawaliła..ale możesz zadzwonić i zapytać na scany, że jest błąd w wyliczeniu i czy przesuna. Oni mili są, jak co to policz sobie za wczasu w który dzień co Ci za tydzień wypada plus dzień i się poradź. Ale na mój gust, nie powinni robić szybciej niż 11+6. Jakbyś miała problemy, to w dniu spotkania z polozna powiedz jej, że Ci gp zle termin wyznaczyła. Ona Ci doradzi i jak co zadzwoni by przesuneli scan. Jak idziesz zakladac kartę to nastaw się na ponad godzinny wywiad. Ona o om, długość cykli i nawet długość @ będzie pytać i sama datę wyznaczy.


Edit.. Właśnie doczytalam, że to uogulnili i w jednych źródłach od 11 do 14 w innych aż od 10 możesz iść..szok..
No to chyba nie było tematu ale nie spotkałam się by ktoś miał w 11..
 
reklama
Witam

Lili wczoraj zasnąć nie mogłam dziś juz dawno nie śpię .. dzieciaki zresztą też wyszukuje ich powoli do przedszkola ..i już całkiem niedługo będę dzidzia podglądać .. zastanawiam się czy chce wiedzieć płeć , niewiem. Jak zowu chłopiec to obawiam się że troszkę zawiedziona bede
 
Linka no chcesz chcesz znać płeć ;-) ja sama jestem ciekawa ;-) hihi bedzie dobrze &&&&

Ja specjalnie chodzę później spać żeby w nocy nie mieć problemów. Wczoraj poszłam po 23 i spałam całą noc.
 
Joasia chciala bym znać z drugiej strony jak mi powie ze 5 chłopczyk to będzie mi przykro , a tak niespodzianka i tyle .. jak w 4 ciąży dowiedziałam się że chłopczyk to tak się śmiać zaczęłam ze lekarz myślal zna syna czekałam , do mamy poszłam ciesząc się nadal pytają siostra co jest mowie ze chłopak to myślał do końca ze żartuje ...

Wiktorek ja mam dziś prenatalne usg wiec mogę wiedzieć co noszę w brzuszku
 
Cześć wszystkim:)
Wiktorek - linka jest do przodu z ciąża, wiec jeśli to facecik to jest szansa ze to wypatrzą:) ale jeśli dziewuszka to raczej nie,bo to określić jest znacznie trudniej;) "jak jest siusiak, to jest.-ale jeśli go nie widać, uto nie znaczy ze go nie ma";)

Linka powodzenia:) rozumiem ze byłabyś trochę rozczarowana... Bedzie dobrze!!:)


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
reklama
Witam z ranka.
Wczoraj mnie gardło bolało i wszystkie kości, nie brałam kompletnie żadnych tabletek i keszcze loda zjadłam:-p.Dziś jak ręka odjął.Nic kompletnie mnie nie boli.

Ivi-jak synek dzisiaj? Zdrówka dla niego.

Wiktorek-mój gin ma zasadę ze przed 16 tygodniem tematu płci dla niego nie ma. Może na prenatalnych uda się czegoś dowiedzieć.

Linka-życzę Ci żebyś spokojnie dotarła do Krakowa i przede wszystkim trzymam kciukasy aby wszystko było ok-z resztą -nie ma innej opcji. Życzę Ci też z całego serca dziewczynki. Powodzonka i zdawaj relację na bieżąco.

Mój chłop mnie pięknie uwalił. Mamy kontrolę w inspektoratu ochrony środowiska i ze wszystkimi papierami zostawił mnie samą:hmm:. Do jutra mam czas na przygotowanie wszystkiego:sad: Pożarłam się z nim bo to nie porządku.
Miłego dnia dziewczyny,bo mój na pewno będzie ciężki.
 
Do góry